REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH ZAMBRÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych ZambrówPonieważ każdy klient jest inny, dlatego regeneracja koła dwumasowego przez nas oferowana może być zrealizowana w oparciu o różne warianty działania. W dużej mierze jest to uzależnione od tego, czy samochód jeszcze jeździ, czy też koło dwumasowe jest już zdemontowane. Jeżeli auto jeszcze porusza się, to możemy zaproponować wizytę w którymś z naszych zakładów partnerskich i wykonanie usługi w oparciu o przesłanie przez nas do wskazanego warsztatu już zregenerowanej i w pełni sprawnej dwumasy na gwarancji.

W dalszej kolejności kierowca przyjeżdża do takiego warsztatu i tam spędza jedynie kilka godzin w celu zdemontowanie dwumasy uszkodzonej i zamontowania tej, którą my przesyłamy na tak zwaną wymianę. Z oferty takiej korzystają na ogół kierowcy, którzy aktywnie wykorzystują swój samochód, szczególnie do prowadzenia działalności gospodarczej. Ponieważ cały proces wizyty w warsztacie samochodowym trwa bardzo krótko, dlatego auto wyłączony jest z ruchu na jedynie kilka godzin.

Gdy jednak koło dwumasowe jest już samochodu zdemontowane i auto już nie jeździ, to w celu zregenerowania tego elementu należy dostarczyć dwumasę do naszego zakładu centralnego. Można zrobić to osobiście lub skorzystać z proponowanej przez nas obsługi kurierskiej.
  • łożysko w kole dwumasowym
Ponieważ w tym zakresie są różne opcje uzależnione od wielu dodatkowych kwestii, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu. Udzielimy wszystkich wskazówek i podpowiemy, jaki sposób wykonania czynności naprawczych będzie w danym przypadku najlepszy. Z całym jednak pewnością można być oczekiwać tego, że

regeneracja koła dwumasowego

przywraca temu elementowi pełne walory techniczne i sprawność użytkową.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013