REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH SUWAŁKI


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych SuwałkiSposób funkcjonowania naszego zakładu i stosowane procesy logistyczne powodują, że regeneracja koła dwumasowego jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i komfortowym dla każdego naszego odbiorcy. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że jesteśmy w stanie praktycznie w każdej większej miejscowości wskazać któryś z naszych warsztatów partnerskich, gdzie istnieje możliwość wykonania diagnostyki dwumasy i jej ewentualnego demontażu na potrzeby czynności regeneracyjnych, gdyby zaistniała taka konieczność.

Wygoda z punktu widzenia klienta wiąże się również z tym, że możemy zaoferować koło dwumasowe na tak zwaną wymianę. Wariant ten będzie polegał na tym, że do któregoś z naszych warsztatów partnerskich, lub ewentualnie do warsztatu wskazanego przez odbiorcę przesyłamy już zregenerowane koło dwumasowe będące oczywiście na gwarancji. Dalszym krokiem jest przyjazd odbiorcy do warsztatu i wymiana uszkodzonego koła dwumasowego w aucie na to, które my dostarczyliśmy. Dzięki temu wizyta w warsztacie zajmie bardzo krótki okres czasu i samochód wyłączony z ruchu będzie jedynie przez kilka godzin.

W przypadku zdecydowania się na wariant klasyczny i chęci zregenerowania dotychczas posiadanej dwumasy oferujemy pełną obsługę logistyczną związaną z dostarczeniem dwumasy do naszego zakładu i jej późniejszym transportem pod wskazany adres. Z punktu widzenia naszego kontrahenta, nie musi on nawet martwić się o konieczność dostarczenia dwumasy do naszego zakładu, gdyż wszystko to zostanie zorganizowane w naszym warsztacie partnerskim. Klient przyjeżdża jedynie do warsztatu i zostawia auto, a wszystkim zajmujemy się my.
  • regeneracja koła dwumasowego Suwałki
Odbiorcami naszych usług są nie tylko klienci indywidualni, ale również liczne warsztaty samochodowe oraz serwisy autoryzowane. Świadczy to o wysokim profesjonalizmie naszych usług. Do wszystkich naszych prac wykorzystujemy specjalistyczny park maszynowy, a wszystkie działania realizują pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Gdy wykonasz odpowiednią diagnostykę i okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

stanowi konieczność, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu. Pomogą oni wybrać najlepsze rozwiązanie w celu uporania się z problemem sprzęgła.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013