REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH ANDRYCHÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych AndrychówWykonywana w naszym zakładzie centralnym

regeneracja koła dwumasowego

pozwoli na to, aby podzespół ten odzyskał swoje pełne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną. Nie można jednak zbyt długo zwlekać z wykonaniem tej właśnie czynności. Otóż w skrajnym przypadku samochód może odmówić posłuszeństwa i dalsza jazda na skutek mocnego zużycia koła dwumasowego i układu sprzęgła nie będzie możliwa. W takim przypadku pojawi się konieczność skorzystania z lawety lub holowanie samochodu. W przypadku gdy zdarzy nam się to w pobliżu miejsca zamieszkania ewentualne koszty będą relatywnie nieduże. Gdy jednak udamy się w dalszą drogę i koło dwumasowe przestanie całkowicie funkcjonować koszt holowania samochodu do domu lub w miejsce zamieszkania kierowcy może być już dosyć znaczny. Z tego właśnie chociażby powodu warto jest, gdy dostrzeżemy objawy wskazujące na możliwe zużycia dwumasy odwiedzić dobrego mechanika i tam wykonać czynności diagnostyczne.
  • regeneracja koła dwumasowego Andrychów
Na ogół do najczęstszych symptomów wskazujących na zużycie dwumasy zaliczamy metaliczne odgłosy z okolicy skrzyni biegów podczas pracy silnika w dolnym zakresie obrotów. Zadaniem dwumasy jest tłumienie drgań skrętnych, które występują właśnie w tym zakresie obrotów. Dlatego zatem, gdy dodamy gazu i zwiększymy obroty silnika, to niepokojące symptomy powinny ustać. Oczywiście są to jedynie ogólne wskazówki sugerujące na co kierowca powinien zwrócić uwagę, niemniej jednak zawsze ostateczny werdykt powinien wydać mechanik po obejrzeniu samochodu i sprawdzeniu wszystkich objawów.
Jeżeli nie masz zaufanego warsztatu możemy wskazać Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich zlokalizowanych w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania. W warsztacie takim będzie można wykonać wspomnianą powyżej diagnostykę oraz ewentualny demontaż i montaż koła dwumasowego na potrzeby jego regeneracji.

Ponieważ naszym wszystkim kontrahentom oferujemy wiele wariantów realizacji usługi, dlatego najlepiej będzie w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu, którzy udzielą odpowiedzi na dalsze ewentualne pytania i pomogą wybrać najwłaściwszy dla Państwa przypadku wariant wykonania czynności regeneracyjnych.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013