REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH HAJNÓWKA


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych HajnówkaBardzo istotnym czynnikiem, gdy regeneracja koła dwumasowego okaże się konieczna w momencie jej realizacji stanowi wykorzystanie odpowiedniego parku maszynowego przez zakład realizujący tę właśnie usługę. Koło dwumasowe jest poddawane różnym procesom technologicznym i bez specjalistycznego oprzyrządowania nie ma możliwości dokonania prawidłowej regeneracji tego podzespołu.

Ponieważ koło dwumasowe jest rozkładane podczas prac serwisowych na czynniki pierwsze, dlatego specjalistyczne narzędzia są potrzebne zarówno w momencie wykonywania tej czynności, jak i na późniejszym etapie w momencie składania koła, spawania oraz jego wyważania. Jedynie zastosowanie odpowiednich maszyn w połączeniu z wykwalifikowanym personelem oraz stosowaniem wysokiej jakości części zamiennych będzie gwarancją tego, że dwumasa powróci do swoich pełnych walorów technicznych i użytkowych.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
Dzięki temu jej żywotność będzie podobna do żywotności elementu fabrycznie nowego. Gdy po wykonaniu stosownej diagnostyki okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

jest niezbędna zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem, aby poznać szczegóły tej oferty.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013