REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH POLICE


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych PoliceCharakterystyczne stuki i metaliczne odgłosy wydobywające się z okolicy silnika i skrzyni biegów wskazują na to, że regeneracja koła dwumasowego może okazać się niezbędną czynnością serwisową w odniesieniu do samochodu. Odgłosy te w dużej ilość przypadków wynikają z wyeksploatowania lub uszkodzenia dwumasy znajdującej się w układzie sprzęgła. Są one efektem zużycia specjalnie wyprofilowanych sprężyn łukowych lub zużycia ułożyskowania łączącego dwie masy tego właśnie podzespołu.

Objawów tych nie powinniśmy lekceważyć, lecz odwiedzić znający się na rzeczy warsztat samochodowy i wykonać tam niezbędne czynności diagnostyczne. Oprócz wspomnianych stuków i metalicznych odgłosów należy zwrócić uwagę na to, czy przypadkiem podczas postoju samochodu i jego pracy na wolnych obrotach pojawiają się większe, niż dotychczas wibracje nadwozia auta. Gdy tak się dzieje, to istnieje wysokie ryzyko tego, że regeneracja dwumasy będzie niezbędna.
  • koło dwumasowe po regeneracji
Kierowca może wybrać wariant w postaci kupna części fabrycznie nowej, jednakże efekt uzyskany tym sposobem będzie dokładnie taki sam, jak naprawa w naszym zakładzie centralnym dotychczas posiadanego koła dwumasowego, z tą jednak różnicą, że skorzystanie z naszych usług jest znacznie tańsze, niż kupno części nowej.

Oczywiście każdy kierowca sam podejmuje decyzję i jest za nią odpowiedzialny, dlatego my jedynie wskazujemy na podstawowe fakty i argumenty przemawiające za poszczególnymi rozwiązaniami. Przywrócenie pełnych walorów technicznych i użytkowych oraz udzielana gwarancja, to podstawowe cechy charakteryzujące naszą usługę, którą jest regeneracja koła dwumasowego. W przypadku zainteresowania ofertą proponujemy skontaktować się telefonicznie pod podanym na stronie numerem.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013