REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Bielsko-Biała


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kó3 dwumasowych Bielsko-Bia3aBardzo popularną usługą w naszym zakładzie jest

regeneracja ko3a dwumasowego

. Proces ten składa się z wielu etapów. W pierwszej kolejności każde trafiające do nas koło dwumasowe jest poddawane inspekcji pod kątem możliwości wykonania regeneracji. W tym celu sprawdzamy dokładnie obudowę, czy nie ma ona żadnych pęknięć, lub jakichkolwiek innych odkształceń oraz uszkodzeń mechanicznych. Wiąże się to z tym, że do dalszych czynności regeneracyjnych wykorzystujemy tak na dobrą sprawę tylko i wyłącznie obudowę. Wszystkie inne elementy znajdujące się w środku są za każdym razem i w przypadku każdego koła wymieniane na podzespoły fabrycznie nowe.

Z tego właśnie powodu po zakwalifikowaniu dwumasy do dalszych czynności regeneracyjnych dokonywany jest jej demontaż i wymiana wszystkich części znajdujących się w środku koła i odpowiedzialnych za tłumienie drgań skrętnych. Kluczowym elementem w tym zakresie jest wymiana specjalnie wyprofilowanych sprężyn łukowych mających na celu tłumienie drgań skrętnych. Kolejnym etapem podczas regeneracji koła dwumasowego jest jego złożenie oraz wykonanie szlifu powierzchni ciernej.
  • regeneracja koła dwumasowego Bielsko-Biała
Istotnym elementem jest kolejny krok polegający na wyważeniu dwumasy i przeprowadzeniu testów mające odpowiedzieć na pytanie, czy

regeneracja ko3a dwumasowego

została wykonana w sposób prawidłowy. Jeżeli test zakończy się pomyślnie, to takie koło otrzymuje gwarancję pisemną bez limitu kilometrów w czasie jej trwania i dopiero wtedy może zostać przekazane Odbiorcy.
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe z terenu województwa

śląskiego

, w szczególności z miast:

Mikołów, Koziegłowy, Myszków, Kuźnia-Raciborska, Bytom, Jastrzębie-Zdrój, Częstochowa, Krzepice, Gliwice, Wodzisław-Śląski, Kłobuck, Żywiec, Zabrze, Katowice, Knurów, Rybnik, Racibórz, Kłomnice, Cieszyn, Toszek, Będzin, Czechowice-Dziedzice, Zawiercie, Miasteczko-Śląskie, Bielsko-Biała, Chorzów, Tychy, Szczekociny, Tarnowskie-Góry, Żory, Skoczów, Jaworzno, Dąbrowa-Górnicza, Pszczyna, Lubliniec, Sosnowiec, Bieruń

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013