REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Bielsko-Biała


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych Bielsko-BiałaBardzo popularną usługą w naszym zakładzie jest

regeneracja koła dwumasowego

. Proces ten składa się z wielu etapów. W pierwszej kolejności każde trafiające do nas koło dwumasowe jest poddawane inspekcji pod kątem możliwości wykonania regeneracji. W tym celu sprawdzamy dokładnie obudowę, czy nie ma ona żadnych pęknięć, lub jakichkolwiek innych odkształceń oraz uszkodzeń mechanicznych. Wiąże się to z tym, że do dalszych czynności regeneracyjnych wykorzystujemy tak na dobrą sprawę tylko i wyłącznie obudowę. Wszystkie inne elementy znajdujące się w środku są za każdym razem i w przypadku każdego koła wymieniane na podzespoły fabrycznie nowe.

Z tego właśnie powodu po zakwalifikowaniu dwumasy do dalszych czynności regeneracyjnych dokonywany jest jej demontaż i wymiana wszystkich części znajdujących się w środku koła i odpowiedzialnych za tłumienie drgań skrętnych. Kluczowym elementem w tym zakresie jest wymiana specjalnie wyprofilowanych sprężyn łukowych mających na celu tłumienie drgań skrętnych. Kolejnym etapem podczas regeneracji koła dwumasowego jest jego złożenie oraz wykonanie szlifu powierzchni ciernej.
  • regeneracja koła dwumasowego Bielsko-Biała
Istotnym elementem jest kolejny krok polegający na wyważeniu dwumasy i przeprowadzeniu testów mające odpowiedzieć na pytanie, czy

regeneracja koła dwumasowego

została wykonana w sposób prawidłowy. Jeżeli test zakończy się pomyślnie, to takie koło otrzymuje gwarancję pisemną bez limitu kilometrów w czasie jej trwania i dopiero wtedy może zostać przekazane Odbiorcy.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013