REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH OTMUCHÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych OtmuchówUtrata podstawowego waloru, jakim jest niwelacja drgań skrętnych stanowi kluczową przesłankę do tego, aby

regeneracja koła dwumasowego

lub wymiana tego podzespołu została zrealizowana. Wspomniane drgania skrętne są generowane przez jednostkę napędową w dolnym zakresie obrotów. Z tej właśnie przyczyny podczas pracy silnika na biegu jałowym oraz podczas jazdy z relatywnie małymi obrotami jesteśmy w stanie obserwować różnego rodzaju symptomy wskazujące na konieczność wykonania wspomnianej czynności w odniesieniu do dwumasy.

Po zwiększeniu prędkości obrotowej silnika obserwowane objawy powinny ustać, gdyż najzwyczajniej w świecie przy wyższych obrotach silnika drgania skrętne nie występują i tym samym koło dwumasowe nie będzie dawało oznak swojego zużycia lub uszkodzenia. Oprócz tłumienia drgań skrętnych, koło dwumasowe służy także do ochrony skrzyni biegów przed nadmiernym przeciążeniem ze strony silnika, a także przyczynia się do poprawy komfortu jazdy, szczególnie pomagając w sposób płynny zmieniać biegi.

Niektóre badania i opinie wskazują dodatkowo, że zastosowanie koła dwumasowego przyczynia się również do oszczędności w zakresie zużycia paliwa. Niemniej jednak szczególnie ten ostatni aspekt jest kwestią dyskusyjną i zależy od tak dużej ilości składowych, że trudno jest definitywnie i ostatecznie cokolwiek w tym zakresie przesądzać.
  • regeneracja koła dwumasowego Otmuchów
W każdym jednak razie współcześni producenci aut, a w szczególności samochodów zasilanych olejem napędowym stosują powszechnie koła dwumasowe w konstrukcji swoich pojazdów. Dwumasy są także stosowane w samochodach benzynowych, o czym nie wszyscy wiedzą. Rola pełniona w każdym typie pojazdu jest dokładnie taka sama i sprowadza się do tłumienia drgań skrętnych, a także ochrony skrzyni biegów przed gwałtownymi przeciążeniami. Gdy wykonasz szczegółową diagnostykę i okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

stanowi jeden z wariantów rozwiązania problemu z całą pewnością można liczyć na nasze profesjonalne w tym zakresie usługi.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013