REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Sochaczew


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych SochaczewDo najczęstszych objawów sugerujących na to, że

regeneracja koła dwumasowego

powinna zostać wykonana należą metaliczne odgłosy pojawiające się w momencie włączania i gaszenia silnika oraz podczas jego pracy w dolnym zakresie obrotów. Symptomy te jednak mogą mieć również inne źródło i z tej właśnie przyczyny po zaobserwowaniu tego rodzaju objawów w pierwszej kolejności powinno się odwiedzić mechanika samochodowego w celu wykonania stosownej diagnostyki.

Dopiero opinia specjalisty w zakresie układów sprzęgła sugerująca na zregenerowanie posiadanej dwumasy lub jej wymianę na nową powinna dać sygnał do dalszego działania. W układzie sprzęgła oprócz koła dwumasowego znajdziemy także tarczę sprzęgła i docisk wraz z wysprzęglikiem. W naszym zakładzie centralnym również i te elementy możemy poddać czynnościom naprawczym.
  • Sochaczew regeneracja koła dwumasowego
Trzeba pamiętać o tym, że jedynie właściwa kondycja techniczna wszystkich podzespołów tworzących układ sprzęgła zagwarantuje nam prawidłowe funkcjonowanie całości. Jeżeli do zregenerowanej dwumasy założymy stary i zużyty docisk wraz z tarczą, to nie możemy liczyć na prawidłowe przenoszenie napędu z silnika na koła i z tej właśnie przyczyny

regeneracja koła dwumasowego

zawsze powinna być połączona z inspekcją i diagnostyką pozostałych elementów tworzących układ sprzęgła i w razie takiej potrzeby również i ich regenerację.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013