REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH LĘBORK


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych LęborkDzięki temu, że w branży motoryzacyjnej działamy już od bardzo długiego okresu czasu,

regeneracja koła dwumasowego

i innych elementów tworzących układ sprzęgła w naszym zakładzie jest czynnością przywracającą tym podzespołom pełne walory użytkowe i sprawność techniczną. Każdy z podzespołów opuszczających nasz zakład jest w pierwszej kolejności poddawany kontroli jakości, a gdy jest on pozytywnie zaliczony otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Gwarancja przez nas udzielona ma różne okresy trwania w zależności od marki i modelu samochodu. Standardowo jest to okres 12 miesięcy, bez wspomnianego już limitu przejechanych kilometrów. W niektórych przypadkach gwarancja ta może być udzielona na okres pełnych dwóch lat również bez limitu przejechanych kilometrów. Wszelkie szczegóły w tym zakresie można uzyskać w naszych specjalistów pod podanym na stronie numerem telefonu. W przypadku, gdy nie masz zaufanego mechanika mogącego zdiagnozować elementy sprzęgła w Twoim aucie nasi specjaliści mogą także wskazać Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania. Dzięki temu wszystkie zabiegi będzie można przeprowadzić w sposób bardzo łatwy i dla Ciebie wygodny.
  • Lębork regeneracja koła dwumasowego
Gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest niezbędna możemy zaproponować Ci różne warianty realizacji tej usługi. Mamy świadomość tego, że każdemu kierowcy zależy na tym, aby jego samochód w warsztacie u mechanika spędził jak najkrótszy okres czasu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oferujemy naszym Klientom taki wariant, że Twój samochód u mechanika może spędzić jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia wyjechać ze sprawnym układem sprzęgła i dwumasą.

Z uwagi na to, że każdy przypadek jest inny, a my naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualnych, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z naszymi fachowcami pod podanym na stronie numerem telefonu, którzy w zależności od danego i konkretnego przypadku pomogą wybrać najbardziej właściwe i wygodne dla posiadacza samochodu rozwiązanie w zakresie wykonywanych przez nas czynności regeneracyjnych.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013