REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH LĘBORK


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych LęborkDzięki temu, że w branży motoryzacyjnej działamy już od bardzo długiego okresu czasu,

regeneracja koła dwumasowego

i innych elementów tworzących układ sprzęgła w naszym zakładzie jest czynnością przywracającą tym podzespołom pełne walory użytkowe i sprawność techniczną. Każdy z podzespołów opuszczających nasz zakład jest w pierwszej kolejności poddawany kontroli jakości, a gdy jest on pozytywnie zaliczony otrzymuje gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Gwarancja przez nas udzielona ma różne okresy trwania w zależności od marki i modelu samochodu. Standardowo jest to okres 12 miesięcy, bez wspomnianego już limitu przejechanych kilometrów. W niektórych przypadkach gwarancja ta może być udzielona na okres pełnych dwóch lat również bez limitu przejechanych kilometrów. Wszelkie szczegóły w tym zakresie można uzyskać w naszych specjalistów pod podanym na stronie numerem telefonu. W przypadku, gdy nie masz zaufanego mechanika mogącego zdiagnozować elementy sprzęgła w Twoim aucie nasi specjaliści mogą także wskazać Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania. Dzięki temu wszystkie zabiegi będzie można przeprowadzić w sposób bardzo łatwy i dla Ciebie wygodny.
  • Lębork regeneracja koła dwumasowego
Gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest niezbędna możemy zaproponować Ci różne warianty realizacji tej usługi. Mamy świadomość tego, że każdemu kierowcy zależy na tym, aby jego samochód w warsztacie u mechanika spędził jak najkrótszy okres czasu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oferujemy naszym Klientom taki wariant, że Twój samochód u mechanika może spędzić jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia wyjechać ze sprawnym układem sprzęgła i dwumasą.

Z uwagi na to, że każdy przypadek jest inny, a my naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualnych, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z naszymi fachowcami pod podanym na stronie numerem telefonu, którzy w zależności od danego i konkretnego przypadku pomogą wybrać najbardziej właściwe i wygodne dla posiadacza samochodu rozwiązanie w zakresie wykonywanych przez nas czynności regeneracyjnych.

Gdańsk Gdynia Słupsk Lębork Tczew Wejherowo Sopot Rumia Reda Nowy Dwór Gdański Malbork Sztum Pruszcz Gdański Kwidzyn Prabuty Dzierzgoń Skurcz Starogard Gdański Czarna Woda Czersk Chojnice Człuchów Kościerzyna Ustka Łeba Bytów Miastko

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013