REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Ciechanów


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych CiechanówUkład sprzęgła składa się z kilku ważnych komponentów i dlatego regeneracja koła dwumasowego powinna być zawsze połączona z inspekcją i ewentualnym naprawieniem również innych podzespołów. Mamy tutaj na myśli tarczę sprzęgła i docisk wraz z wysprzęglikiem. Wyłącznie prawidłowa kondycja każdego z tych komponentów zagwarantuje nam prawidłową pracę całego układu.

Gdy założymy zregenerowaną dwumasę i zamontujemy zużytą tarcza lub wysprzęglik wraz z dociskiem, to z całą pewnością nie możemy oczekiwać tego, że całość będzie pracowała prawidłowo. Najprawdopodobniej po dosyć krótkim czasie pojawi się konieczność ponownego zdemontowanie skrzyni biegów w celu wymiany tarczy, docisku lub wysprzęglika i z tej właśnie przyczyny, jeżeli regeneracja koła dwumasowego jest konieczna warto jest także wykonać inspekcję wizualną i sprawdzić pozostałe elementy.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie kondycji wspomnianych komponentów, to możesz dostarczyć je wraz z dwumasą do naszego zakładu centralnego, a my wykonamy stosowną diagnostykę. Oczywiście wszelkie prace związane ze zregenerowaniem dodatkowych elementów zostaną wykonane tylko i wyłącznie, gdy wyrazisz na to zgodę.
  • zregenerowana dwumasa
Z całą pewnością warto jest podczas wysłania do nas dwumasy zapakować również tarczę i dociski. Uchroni nas to przed ewentualnymi kosztami związanymi z koniecznością zdemontowania skrzyni biegów, gdyby niedługo po zregenerowaniu dwumasy okazało się, że również któryś z pozostałych elementów uwagi wymaga uwagi specjalistów. W każdym przypadku

regeneracja koła dwumasowego

pozwala na to, aby podzespół ten powrócił do swoich fabrycznych walorów użytkowych i pełnej sprawności technicznej.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013