REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH POZNAŃ


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych PoznańRegeneracja koła dwumasowego

jest zabiegiem, który przywraca dwumasie całkowitą sprawność i użyteczność. Niemniej jednak należy pamiętać, że styl jazdy w dość dużym stopniu wpływa na żywotność tegoż właśnie podzespołu. Samochody do jazdy miejskiej i dłuższych tras nie są autami wyczynowymi i z całą pewnością nie służy im i ich podzespołom zbyt agresywny styl jazdy objawiający się choćby ruszaniem z piskiem opon spod świateł.

Nie powinniśmy także, jak to się popularnie określa strzelać ze sprzęgła, czyli puszczać go bardzo gwałtownie. Zachowania takie powodują bardzo duże przeciążenia układu przeniesienia napędu. Koło dwumasowe może również przegrzewać się podczas jazdy na tzw. półsprzęgle, co może mieć miejsce w długich korkach. Oprócz tego nie jest wskazane, aby przeciążać samochód, czyli przewozić ładunek, który przekracza normy dopuszczalne przez producenta auta.
  • regeneracja koła dwumasowego Poznań
Istotną, będącą jednak już poza stylem jazdy, kwestią jest sam montaż koła dwumasowego i stan docisku oraz tarczy sprzęgła. Jeśli te podzespoły nie będą w dobrym stanie, ich działanie również może przyczynić się do szybszego wyeksploatowania i zużycia koła dwumasowego.

Złotów Krotoszyn Gostyń Poznań Turek Oborniki Wolsztyn Kalisz Gniezno Śrem Września Szamotuły Grodzisk-Wielkopolski Czarnków Koło Konin Leszno Słupca Środa-Wielkopolska Kościan Jarocin Ostrów-Wielkopolski Piła Wągrowiec Pleszew Międzychód Rawicz

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013