REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH BRZEG


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych BrzegOferowana od wielu już lat w naszym zakładzie centralnym

regeneracja koła dwumasowego

to seria zabiegów i procesów technologicznych mających na celu przywrócenie tego podzespołu do pełnej sprawności technicznej. Bardzo istotnym elementem dwumasy jest odpowiednie ułożyskowanie obydwu mas tworzących ten właśnie podzespół. Podczas naturalnej pracy koła dwumasowego obydwie masy mają możliwość wzajemnego poruszania się względem siebie o pewien określony kąt, czego istotnym składnikiem jest właśnie odpowiednie ułożyskowanie. Ponieważ każdy element pracujących w sposób mechaniczny ulega procesowi naturalnego zużycia, dlatego przy określonym przebiegu można dostrzec pewne objawy wskazujące na wyeksploatowanie i zużycie dwumasy.
  • regeneracja koła dwumasowego Brzeg
Będą to w szczególności drgania nadwozia i metaliczne stuki podczas pracy silnika na wolnych obrotach, a także pojawiające się w momencie uruchamiania i gaszenia silnika niepokojące odgłosy. Może to wynikać z wyeksploatowanego ułożyskowania dwóch mas lub zużycia sprężyn łukowych będących wewnątrz tego właśnie komponentu. Oczywiście w takiej sytuacji konieczna jest wizyta w warsztacie i wykonanie testów kontrolnych. Gdy okaże się, że regeneracja

koła dwumasowego

stanowi konieczność, trzeba pamiętać, że jest to oprócz możliwości zakupu podzespołu fabrycznie nowego jedyne rozsądne rozwiązanie mające na celu uporanie się z tym problemem.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013