REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH BIELSK PODLASKI


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych Bielsk PodlaskiW przypadku, gdy okaże się, że regeneracja koła dwumasowego powinna zostać wykonana, to warto jest czynność tę powierzyć doświadczonym fachowcom. W naszym zakładzie centralnym regeneracją dwumasy i innych podzespołów samochodowych zajmujemy się od bardzo długiego okresu czasu. W związku z tym mamy bogate doświadczenia w omawianym obszarze.

Nasz personel to przede wszystkim fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno podczas nauki zawodu w odpowiednich szkołach mechanicznych, jak i również z doświadczeniem wynikającym z wielu lat pracy i wykonywania poszczególnych prac serwisowych.

Ponieważ dwumasa pełni bardzo istotną funkcję w układzie sprzęgła i przeniesienia napędu, dlatego nie można jakichkolwiek prac i napraw serwisowych odnoszących się do tego elementu powierzać komuś, kto nie ma w tym zakresie odpowiedniego doświadczenia i wielu lat praktyki. Koło dwumasowe przenosi bardzo duże obciążenia i moment obrotowy z jednostki napędowej na skrzynię biegów i w dalszej kolejności trafia one na koła.

Trzeba pamiętać o tym, że jakiekolwiek błędy związane z realizacją poszczególnych procesów technologicznych w momencie naprawy dwumasy będą powodowały bardzo krótką żywotność takiego podzespołu i w efekcie kierowca wyda pieniądze na naprawę, a cel w postaci przywrócenia dwumasie pełnych walorów technicznych nie zostanie zrealizowany.
  • regeneracja koła dwumasowego Bielsk Podlaski
Chociażby z tej właśnie przyczyny warto jest przed podjęciem decyzji o w wyborze odpowiedniego zakładu kierować się fachowością specjalistów wykonujących wszystkie czynności naprawcze. Gdy wykonasz odpowiednią diagnostykę w warsztacie samochodowym i mechanik stwierdzi, że

regeneracja koła dwumasowego

może rozwiązać problem ze sprzęgłem, zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem w celu poznania dalszych szczegółów oferty.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013