REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH CZŁUCHÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych CzłuchówKażdy podzespół samochodowy pracujący w sposób mechaniczny wraz z upływem czasu ulega naturalnemu procesowi zużycia i wyeksploatowania.

Regeneracja koła dwumasowego

realizowana w naszym zakładzie pozwoli na to, aby podzespół ten powrócił do swojej dawnej świetności i odzyskał pełną sprawność techniczna. Oprócz dwumasy możemy zaproponować także regenerację innych komponentów układu sprzęgła, czyli tarczy, docisku oraz wysprzęglika. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że prawidłowa praca układu przeniesienia napędu wymaga dobrej kondycji technicznej wszystkich elementów.

Jeżeli zregenerujemy dwumasę natomiast tarcza i docisk będą w złej kondycji, to rzeczą chyba naturalną jest to, że moment obrotowy z silnika na skrzynię biegów nie będzie przenoszony w sposób właściwy. Z tego właśnie powodu demontując dwumasę warto jest zwrócić uwagę na kondycję pozostałych elementów. Gdy okaże się, że również i one powinny zostać poddane regeneracji należy dostarczyć je do naszego zakładu centralnego lub skorzystać z innej formy przez nas oferowanej.
Gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

będzie konieczna w przypadku Twojego samochodu, ewentualnie będziesz chciał czynnościom tym poddać inne elementy układu sprzęgła, to najkorzystniejszym rozwiązaniem jest w pierwszej kolejności kontakt z naszymi specjalistami. Każdy przypadek jest inny, a my naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny i z tego właśnie względu oferujemy różne możliwości dostarczenia swoich podzespołów do naszego zakładu centralnego. Najwięcej osób wybiera rozwiązanie polegające na wizycie w którymś się z naszych warsztatów partnerskich i tam zlecenie diagnostyki oraz demontażu i montażu koła dwumasowego dla celów regeneracyjnych. Jeżeli jednak dwumasa Twojego auta została już zdemontowana, to można dostarczyć ją samodzielnie do naszego zakładu centralnego lub skorzystać z usług kurierskich przez nas oferowanych. Bez względu jednak na aktualny stan rzeczy najwłaściwszym będzie skontaktowanie się z naszymi ekspertami, którzy w oparciu o dotychczasowe doświadczenia pomogą Państwu wybrać najbardziej optymalny i wygodny dla Państwa przypadku sposób rozwiązania problemu z dwumasą.
  • regeneracja koła dwumasowego Człuchów
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013