REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH NOWY SĄCZ


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych Nowy SączOrientacyjna żywotność dwumasy to przebieg oscylujący w granicach dwustu tysięcy kilometrów. Z reguły większości Klientów odwiedzających nasz zakład właśnie przy tym przebiegu ma problem z dwumasą. Na szczęście jednak regeneracja koła dwumasowego pozwoli na odzyskanie przez ten podzespół pełnych walorów użytkowych i normalnej sprawności technicznej.

Oprócz dwumasy w układzie sprzęgła występuje także docisk, tarcza i wysprzęglik, a te elementy również możemy poddać zabiegom regeneracyjnym w naszym zakładzie. W przypadku, gdy masz wątpliwości, co do stanu technicznego tych podzespołów, to możesz razem z kołem dwumasowym również i je dostarczyć do naszego zakładu. Nasi specjaliści wykonają pomiary i diagnostykę tarczy i docisku oraz wysprzęglika i odpowiedzą na pytanie, czy również i one powinny zostać poddane naszym zabiegom.

Ostateczna decyzja zawsze należy do klienta, albowiem nigdy nie wykonujemy żadnych napraw bez ustalenia tego z właścicielem samochodu. Możesz być całkowicie spokojny, gdyż koszty nigdy nie przekroczą tego, co pierwotnie ustalamy przed wykonaniem naprawy.

Regeneracja koła dwumasowego

przywraca mu pełne walory użytkowe i sprawność techniczną.
  • regeneracja koła dwumasowego Nowy Sącz
Jeżeli zamieszkujesz Nowy Sącz i regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie powinna zostać przeprowadzona, to oczywistym jest fakt, że swój podzespół należy dostarczyć do naszego zakładu centralnego. W większości przypadków najprostszym rozwiązaniem będzie zamówienie kuriera, który przyjedzie pod dowolnie przez Państwa wskazaną lokalizację i podzespoły do regeneracji w naszym zakładzie zabierze, by po wykonaniu wszystkich prac naprawczych w naszym zakładzie dostarczyć i z powrotem pod wskazany adres. Można także, aby nie tracić czasu i nie czekać na kuriera osobiście udać się do Krakowa, gdzie zlokalizowany jest punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Jak widzimy na mapie umieszczonej tuż obok do punktu tego z Nowego Sącza jest niewiele ponad 100 kilometrów. W przypadku, gdy zależy Państwu na czasie, z rozwiązania tego można skorzystać i już na drugi dzień podzespoły dostarczone do naszego zakładu będą podawane procesom regeneracyjnym.
Nasze usługi polecamy wszystkim zainteresowanym zamieszkującym miasta:

Proszowice, Myślenice, Dobczyce, Brzesko, Stary-Sącz, Limanowa, Wadowice, Kraków, Mszana-Dolna, Kalwaria-Zebrzydowska, Andrychów, Oświęcim, Tarnów, Nowy-Targ, Olkusz, Tuchów, Maków-Podhalański, Wolbrom, Bochnia, Kęty, Rabka, Czuchów, Nowy-Sącz, Krynica, Dąbrowa-Tarnowska, Miechów, Niepołomice, Chrzanów, Zakopane, Sucha-Beskidzka

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013