REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH BOCHNIA


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych BochniaNa ogół nasi Klienci, których dotyka problem, jakim jest

regeneracja koła dwumasowego

chcieliby w maksymalnie krótkim czasie zrealizować taką właśnie operację. Wynika to przede wszystkim z chęci tego, aby samochód był wyłączony z ruchu przez jak najkrótszy okres czasu. Oczywiście wychodząc naprzeciw tego typu oczekiwaniom możemy zaproponować Państwu różne warianty realizacji naszych usług. W rozwiązaniu klasycznym Klient odwiedza swojego mechanika, który dokonuje demontażu koła i osobiście wysyła je do naszego zakładu centralnego, a my po jego zregenerowaniu odsyłamy dwumasę do warsztatu.
  • regeneracja koła dwumasowego Bochnia
Inna możliwość wiąże się z samodzielnym przyjazdem do naszego zakładu centralnego ze zdemontowaną dwumasą na umówiony termin, a na ogół są to godziny poranne, a my w ciągu kilku godzin regenerujemy taką dwumasę i oddajemy ją bezpośrednio Klientowi. Następna możliwość polega na zamówieniu usługi kurierskiej lub samodzielnej wizyty w punkcie przyjmowania przesyłek.

W ostatnim jednak czasie zauważyliśmy, że coraz więcej osób oczekuję, abyśmy przysłali do warsztatu w którym jest zdemontowana dwumasa już zregenerowane koło na wymianę.
Oczywiście możliwość taka istnieje i jak obserwujemy, korzysta z niej coraz większa liczba kierowców. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom posiadamy w naszych stanach magazynowych bardzo dużą ilość już zregenerowanych kół dwumasowych, oczywiście na gwarancji, które możemy Państwu wysłać na wymianę pod dowolnie wskazany adres. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji pod podanym na stronie numerem telefonu i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naszymi usługami.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013