REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Częstochowa


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kó3 dwumasowych CzestochowaNasza firma w branży motoryzacyjnej funkcjonuje już od wielu lat.

Regeneracja ko3a dwumasowego

jest jedną z pierwszych usług, które zaczęliśmy świadczyć w naszym zakładzie. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze, zatrudniamy specjalistów o bardzo wysokich kwalifikacjach, stosujemy specjalistyczne maszyny i urządzenia, a do wszelkich czynności i procesów technologicznych wykorzystujemy tylko i wyłącznie podzespoły pochodzące od renomowanych producentów. Oprócz kół dwumasowych w naszym zakładzie możemy poddać regeneracji również inne elementy, a są nimi przede wszystkim tarcze sprzęgła, dociski, sprzęgła hydrokinetyczne, a także maglownice i przekładnie ślimakowe wraz z pompami wspomagania.

Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również liczne warsztaty samochodowe, floty transportowe, a także współpracujemy z szeregiem autoryzowanych serwisów znanych w naszym kraju marek samochodowych. Jako jedyna firma w tej branży na rynku możemy poszczycić się rekomendacją bardzo znanego tygodnika motoryzacyjnego wydawanego od dziesięcioleci w naszym kraju w formie papierowej. Z uwagi na wspomniane wyżej przesłanki możemy z całym powodzeniem stwierdzić, że nasza firma nie jest firmą rzemieślniczą, lecz firmą produkcyjną.
  • powierzchnia cierna w kole dwumasowym
Podzespoły opuszczające nasz zakład możemy znaleźć w samochodach jeżdżących nie tylko po terenie naszego kraju, ale także po obszarze państw ościennych. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety naszego zakładu możemy Państwa zapewnić, że

regeneracja ko3a dwumasowego

i każdego innego elementu do nas trafiającego skutkuje uzyskaniem podzespołu o parametrach i walorach użytkowych części fabrycznie nowej.
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe z terenu województwa

śląskiego

, w szczególności z miast:

Dąbrowa-Górnicza, Myszków, Cieszyn, Krzepice, Kłomnice, Koziegłowy, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Sosnowiec, Czechowice-Dziedzice, Lubliniec, Toszek, Skoczów, Kuźnia-Raciborska, Gliwice, Miasteczko-Śląskie, Racibórz, Rybnik, Wodzisław-Śląski, Tychy, Zawiercie, Chorzów, Żory, Pszczyna, Bielsko-Biała, Kłobuck, Szczekociny, Mikołów, Żywiec, Częstochowa, Katowice, Będzin, Tarnowskie-Góry, Bytom, Bieruń, Knurów, Zabrze

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013