REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH SOKÓŁKA


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych SokółkaNiewątpliwie jednym z czynników, które trzeba brać pod uwagę, gdy regeneracja koła dwumasowego w aucie będzie konieczna jest skala działalności zakładu realizującego tę właśnie czynności. Mamy tutaj na myśli fakt rozmiarów działalności i co się z tym jednocześnie wiąże doświadczenie, ilość personelu, stosowanych maszyn oraz wykorzystywanych części zamiennych.

Ponieważ koło dwumasowe pełni bardzo istotną funkcję w układzie sprzęgła, dlatego wybierając wykonawcą tego właśnie działania warto jest powierzyć je doświadczonemu zakładowi. Nasza firma to tak na dobrą sprawę zakład produkcyjny zatrudniający kilkadziesiąt osób i wykorzystujący bardzo bogaty park maszynowy. Dzięki temu wszystkie realizowane przez nas procesy technologiczne charakteryzują się profesjonalizmem i wysoką jakością wykonania.

Nie bez znaczenia pozostaje tutaj nasze ogromne doświadczenie w branży regeneracyjnej w odniesieniu nie tylko do kół dwumasowych, ale również do każdego innego elementu trafiające go do naszego zakładu centralnego. Naszymi odbiorcami są nie tylko kierowcy indywidualni, ale również liczne warsztaty samochodowe, floty aut oraz autoryzowane serwisy znanych w naszym kraju marek samochodowych.
  • koło dwumasowe po regeneracji 3
Wszystko to wskazuje na nasze duże zaangażowanie w branży motoryzacyjnej i potwierdza nasz profesjonalizm. Kluczowym elementem przed wykonaniem jakichkolwiek działań powinna być diagnostyka dwumasy, aby odpowiedzieć na pytanie, czy rzeczywiście elementy ten powinien zostać poddany naprawie. Gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

może rozwiązać problem, zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać dalsze szczegóły oferty.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013