REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Racibórz


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych RacibórzW naszym zakładzie centralnym oferujemy szereg usług w branży motoryzacyjnej.

Regeneracja koła dwumasowego

jest usługą dedykowaną posiadaczom samochodów wyposażonych w manualną skrzynię biegów. Nie każdy o tym pamięta, ale koła dwumasowe znajdują się także w samochodach posiadających silniki benzynowe. Na ogół większość osób uważa, że koła dwumasowe stosowane są tylko i wyłącznie w autach z silnikami diesla. Otóż prawda jest zupełnie inna. Zadaniem koła dwumasowego jest tłumienie drgań skrętnych generowanych przez jednostkę napędową w dolnym zakresie obrotów.

W przypadku zauważenia usterek koła dwumasowego możemy spodziewać się nadmiernych drgań nadwozia samochodu, a także metalicznych odgłosów dochodzących z okolicy skrzyni biegów podczas pracy silnika w dolnym zakresie obrotów. Dodatkowo w momencie włączania i gaszenia silnika możemy słyszeć metaliczne stuki z tego właśnie miejsca. Zarówno budowa, jak i popularne usterki koła dwumasowego w przypadku silnika benzynowego, jak i silnika diesla są takie same. Regeneracja koła dwumasowego na ogół jest konieczna, gdy samochód ma przebieg zbliżony do około 200 000 kilometrów.
  • koło dwumasowe po regeneracji 3
Granicy tej oczywiście nie należy traktować w sposób sztywny, albowiem dużo jest uzależnione od stylu jazdy kierowcy. W przypadku płynnego operowania sprzęgłem i dbania o układ przeniesienia napędu samochodu z całą pewnością dwumasa uzyska przebieg większy, niż w przypadku agresywnego stylu jazdy i regularnego przeciążania samochodu. W każdym jednak przypadku można być pewnym, że

regeneracja koła dwumasowego

przywróci temu elementowi pełne walory użytkowe i całkowitą sprawności techniczną.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013