REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH OLSZTYN


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych OlsztynNasza usługa, którą jest regeneracja koła dwumasowego, to operacja przeprowadzana według pewnych standardów, zarówno w obszarze samych procesów naprawczych, jak i w zakresie obsługi klienta. Osobom zainteresowanym oprócz samej regeneracji polecamy naszą pomoc w zorganizowaniu całości. Jeśli Twoje koło dwumasowe jest wymontowane możesz zamówić naszego kuriera lub samodzielnie dostarczyć je do naszego serwisu. Jeśli Twoje auto jeszcze jeździ możesz skorzystać z naszej rekomendacji warsztatu – polecimy Ci jeden z naszej bardzo rozległej sieci w całej Polsce. Być może któryś z nich jest bardzo blisko Twojego miejsca zamieszkania. Po wstawieniu samochodu do warsztatu mechanik wymontuje koło i prześle je do nas. Po regeneracji odeślemy je do serwisu, a mechanik je zamontuje na Twoim samochodzie. Dodatkowo, naszym klientom oferujemy możliwość zakupu praktycznie wszystkich części zamiennych, niezbędnych w codziennej eksploatacji oraz w razie dokonywania poważniejszych napraw. Prosimy również pamiętać, że oprócz regeneracji koła dwumasowego powinno się koniecznie zadbać o stan docisku i tarczy sprzęgła oraz wysprzęglika. O ile docisk i tarcza mogą być regenerowane, o tyle wysprzęglik wypadałoby kupić nowy. W tych wszystkich kwestiach służymy naszą pomocą i poradą.
  • regeneracja koła dwumasowego Olsztyn
W tym miejscu dodamy, iż oprócz regeneracji elementów układu przeniesienia napędu naszym klientom zapewniamy także dostęp do części fabrycznie nowych, niekiedy bowiem zdarzają się sporadyczne przypadki, że koła, zacisku lub tarczy z uwagi na jej bardzo wysokie zużycie lub zniszczenie mechaniczne nie da się zregenerować.

Orzysz Pisz Dobre-Miasto Olsztyn Ostróda Szczytno Biskupiec Działdowo Nidzica Olsztynek Morąg Mrągowo Braniewo Giżycko Barczewo Lidzbark Lidzbark-Warmiński Orneta Kalinowo Kętrzyn Pasłęk Górowo-Iławeckie Bartoszyce Iława Ełk Węgorzewo Elbląg

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013