REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH CZARNKÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych CzarnkówOtrzymanie gwarancji stanowi jeden z bardziej istotnych czynników, na który zwracają uwagę zainteresowani wykonaniem usługi, jaką jest regeneracja koła dwumasowego. Udzielana przez nas gwarancja nie obejmuje limitu kilometrów w czasie jej trwania. Oznacza to, że możesz bezproblemowo i bez jakichkolwiek ograniczeń jeździć swoim pojazdem, a wspomniana gwarancja i tak będzie obowiązywała.

Rozwiązanie takie jesteśmy w stanie zaproponować wszystkim odbiorcom naszych usług z bardzo prostej przyczyny. Otóż jesteśmy całkowicie przekonani o swoim profesjonalizmie i stosowanych przez nas technologiach. Dzięki temu koła dwumasowe opuszczające nasz zakład odzyskują swoje pierwotne walory techniczne i użytkowe, a ich żywotność jest zbliżona do takiej, którą mają dwumasy fabrycznie nowe. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych maszyny i co bardzo istotne, wysokiej jakości części zamiennych ten rodzaj gwarancji możemy zaproponować wszystkim odbiorcom naszych usług.
  • regeneracja koła dwumasowego Czarnków
Przeciętna żywotność dwumasy to około 200 000 km i nasze koła bez problemu przebiegi takie uzyskują. Jeżeli zależy Ci na tym, aby samochód pod względem sprawności układu sprzęgła był niezawodny i przez długi okres czasu funkcjonował w sposób prawidłowy z całą pewnością oferowana przez nas

regeneracja kół dwumasowych

będzie w stanie oczekiwaniom takim sprostać.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013