REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH GDYNIA


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych GdyniaW przypadku, gdy Twój samochód ma przebieg zbliżony do około 200 000 kilometrów i

regeneracja koła dwumasowego

jest niezbędna, zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalny i wygodny dla Ciebie wariant realizacji tej usługi. Wspomniany przebieg jest jednym z czynników ryzyka wskazujących na konieczność zregenerowania dwumasy.

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie wartość średnia, gdyż do naszego zakładu trafiają zarówno samochody z przebiegiem znacznie mniejszym, jak i takie, które przebieg ten znacząco przekroczyły. Dużo zależy od stylu jazdy kierowcy, albowiem samochody wykorzystywane do celów prywatnych nie są samochodowymi przeznaczonymi do ciężkich warunków eksploatacji. Jeżeli nie przeciążasz swojego auta ponad normy zalecane przez producentów i sprzęgłem operujesz w sposób łagodny, to istnieje duża szansa, że będziesz mógł przy takim stylu jazdy wspomniany przebieg 200 000 kilometrów znacznie przekroczyć.

W przypadku użytkowania samochodu w sposób nieco bardziej agresywny zwiększa się niestety ryzyko, że koło dwumasowe i pozostałe elementy układu sprzęgła ulegną szybszemu procesowi żucia i wyeksploatowaniu, co spowoduje wcześniejszą konieczność zregenerowania tych podzespołów.
  • regeneracja koła dwumasowego Gdynia
W przypadku, gdy masz wątpliwości, czy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie powinna zostać wykonana, to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u mechanika samochodowego, który zdiagnozuje ewentualne niepokojące objawy i odpowie na pytanie, czy konieczna jest interwencja specjalistów. Do niepokojących objawów mogących wskazywać na wyeksploatowanie koła dwumasowego zaliczamy z całą pewnością nadmierne drżenie auta podczas jego pracy na wolnych obrotach, a także metaliczne odgłosy dochodzące z okolicy skrzyni biegów zarówno podczas pracy auta na wolnych obrotach, jak i w momencie włączenia i gaszenia silnika. Oczywiście objawy te mogą jedynie wskazywać na zużycie dwumasy, jednakże nie wskazują z absolutną pewnością, co do konieczności wykonania tej operacji. W niektórych przypadkach może okazać się, że symptomy te mają źródło w zupełnie innym elemencie, a przykładem tego mogą być zużyte poduszki metalowo gumowe amortyzujące skrzynię biegów i silnik. Zużycie tych właśnie elementów może dawać objawy podobne do objawów zużytej dwumasy. Z tego właśnie względu diagnostyka jest bardzo istotnym elementem, zanim zdecydujemy się na zregenerowanie dwumasy. Jeżeli nie masz zaufanego warsztatu, w którym diagnostykę taką mógłbyś wykonać zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wskażą Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, gdzie czynności diagnostyczne oraz ewentualny demontaż i montaż dwumasy na potrzeby regeneracji będziesz mógł zrealizować.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013