REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH SZCZECINEK


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych SzczecinekRóżne objawy i symptomy mogą wskazywać na zbliżającą się konieczność wykonania regeneracji koła dwumasowego lub wymiany tego podzespołu na część fabrycznie nową. Charakterystyczne drżenie pedału sprzęgła podczas pracy silnika na wolnych obrotach w chwili delikatnego dotykania go stopą stanowi jeden z takich właśnie objawów. Oprócz tego niepokój kierowcy powinien wzmóc hałas w postaci metalicznych stuków dochodzących z okolicy silnika i skrzyni biegów w momencie pracy auta na wolnych obrotach, a także pojawiający się podczas włączania lub gaszenia silnika.

Jedynie przeprowadzenie diagnostyki w warsztacie samochodowym będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy rzeczywiście koło dwumasowe odpowiada za te objawy. Poszczególne symptomy lub ich dowolna kombinacja nie muszą wskazywać, że to właśnie dwumasa z całą pewnością jest uszkodzona lub wyeksploatowana i wymaga naprawy.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
Podobne objawy mogą dawać zużyte lub uszkodzone poduszki amortyzujące silnik i skrzynię biegów. Z tego właśnie powodu jedynie wizyta w warsztacie samochodowym i wykonanie diagnostyki będzie w stanie upewnić kierowcę, co tak właściwie odpowiada za zaobserwowane objawy. Gdy odwiedzisz warsztat i okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

będzie rzeczywiście niezbędna, z całą pewnością jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać ten problem, do czego serdecznie zachęcamy.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013