REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Rybnik


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych RybnikJedną z bardzo popularnych usług świadczonych w naszym zakładzie centralnym jest

regeneracja koła dwumasowego

. Chociaż na ogół i najczęściej posługujemy się tym właśnie terminem, to jednak tak na dobrą sprawę znacznie lepszym określeniem byłoby słowo rekonstrukcja. Wynika to przede wszystkim z tego, że ze starego koła dwumasowego do dalszych procesów technologicznych jest wykorzystywana tylko i wyłącznie sama obudowa. Wszystkie elementy znajdujące się w środku każdego trafiającego do nas koła dwumasowego są wymieniane na podzespoły fabrycznie nowe.

Z tego właśnie powodu wydaje nam się, iż termin rekonstrukcja koła dwumasowego byłby znacznie bardziej precyzyjnym określeniem. Realizowane w naszym zakładzie centralnym prace składają się z wielu etapów, a pierwszym z nich jest inspekcja trafiającej do nas dwumasy pod kątem tego, czy nadaje się ona do dalszych prac. Niestety nie wszystkie koła dwumasowe mogą być poddane regeneracji, gdyż niektóre pochodzą z samochodów powypadkowych, lub są zużyte w takim stanie i w taki sposób, że ich zregenerowanie nie jest już możliwe. Z tego właśnie powodu, gdy dostrzeżemy jakiekolwiek objawy wskazujące na uszkodzenia dwumasy powinniśmy w miarę szybko odwiedzić mechanika i zdiagnozować zaobserwowane objawy.
  • elementy tworzące układ sprzęgła
Odwlekanie wizyty w warsztacie może skutkować przykrym faktem unieruchomienia samochodu podczas jazdy. Oczywiście wtedy jedyną możliwością będzie skorzystanie z usług lawety lub holowanie samochodu, co niestety zwiększy koszty całego zabiegu. W każdym jednak przypadku można oczekiwać, że

regeneracja koła dwumasowego

przywróci dwumasie jej pełne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu umieszczonym na naszej stronie.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013