REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Grójec


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych GrójecPrawidłowy montaż poszczególnych elementów jest bardzo istotny, gdy

regeneracja koła dwumasowego

zostanie w naszym aucie wykonana. Warto jest zwrócić uwagę na fakt konieczności założenia nowych śrub mocujących zregenerowaną dwumasę do wału korbowego silnika. Oprócz tego sama kolejność montażu i właściwe dopasowanie dwumasy wraz z tarczą, dociskiem i wysprzęglikiem stanowi istotny element poprawnego działania całego zestawu. Na ogół czynności takie wykonywane są w warsztacie samochodowym, gdyż demontaż i montaż skrzyni biegów na potrzeby wyjęcia układu sprzęgła to zbyt poważne prace, aby wykonać je samodzielnie bez posiadania podnośnika i specjalistycznych przyrządów.

Jeżeli zaobserwowałeś objawy niesprawności koła dwumasowego i podejrzewasz, że regeneracja tego elementu może być wymagana, to zachęcamy do wykonania w pierwszej kolejności szczegółowej diagnostyki u dobrego mechanika samochodowego. Jeżeli nie masz zaufanego specjalisty, u którego na bieżąco serwisujesz swoje auto, to możemy zaproponować wizytę w którymś z naszych warsztatów partnerskich w pobliżu miejsca Twego zamieszkania.
  • regeneracja koła dwumasowego Grójec
Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie i funkcjonowanie w branży motoryzacyjnej, na terenie całego kraju posiadamy doskonale rozwiniętą sieć warsztatów, dzięki czemu czynności diagnostyczne oraz ewentualny demontaż i montaż dwumasy na potrzeby czynności regeneracyjnych można wykonać w łatwy i wygodny sposób. Z całą pewnością nie należy zwlekać z wykonaniem poszczególnych operacji, albowiem niesprawna dwumasa oznacza ryzyko uszkodzenia skrzyni biegów i nawet samego silnika. Oznaczać to będzie finalnie konieczność poniesienia znacznie większych kosztów, niż gdybyśmy niezwłocznie po stwierdzeniu usterek zdecydowali się na naprawę.

Regeneracja koła dwumasowego

pozwala na to, aby podzespół ten powrócił do swoich pierwotnych i fabrycznych walorów technicznych i użytkowych.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013