REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KĘTY


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych KętyDwumasa ma przeciętną żywotność około dwustu tysięcy km. Nie oznacza to, że gdy nasz pojazd taki właśnie dystans już przejechał, to dwumasa na pewno nie nadaje się do użytkowania. Regeneracja koła dwumasowego powinna zostać wykonana wtedy, gdy symptomy jej zużycia rzeczywiście wystąpią.

Z całą pewnością możemy do nich zaliczyć hałasy i metaliczne stuki podczas włączania i gaszenia silnika oraz różnego rodzaju drżenie i wibracje karoserii w momencie, gdy silnik na wolnych obrotach pracuję. Koło dwumasowe jest tłumikiem drgań skrętnych, a te występują wyłącznie w momencie pracy silnika na wolnych obrotach.

Tak więc jeżeli Twój samochód ma przebieg około 200 000 kilometrów, a objawy te wystąpią, po dodaniu gazu natomiast będą miały tendencję do zanikania, to może zwiększać ryzyko, że regeneracja koła dwumasowego rzeczywiście  będzie konieczna.
  • regeneracja koła dwumasowego Kęty
Aby zdemontowana dwumasa trafiła do regeneracji w nas, można przyjechać z nią do naszego zakładu centralnego osobiście. Rozwiązanie to ma podstawową zaletę, że jeżeli identyczny typ i model dwumasy mamy w magazynie części zregenerowanych, to natychmiast takie koło otrzymasz od nas, a Twoje zostawimy na wymianę. Można także zamówić kuriera, który przyjedzie pod dowolnie wskazaną lokalizację i dwumasę zabierze.

Obok na stronie umieściliśmy mapę przedstawiającą drogę z Kęt do Krakowa, a wspominamy o tym, ponieważ niektórzy nasi Klienci wybierają wariant samodzielnego przywiezienia swojej dwumasy do firmy kurierskiej z nami współpracującej, która na terenie województwa małopolskiego jest zlokalizowana, jak widzimy to na mapie, w Krakowie.
Nasze usługi polecamy wszystkim zainteresowanym zamieszkującym miasta:

Proszowice, Dąbrowa-Tarnowska, Sucha-Beskidzka, Brzesko, Limanowa, Stary-Sącz, Dobczyce, Kęty, Tuchów, Tarnów, Miechów, Zakopane, Oświęcim, Kalwaria-Zebrzydowska, Mszana-Dolna, Nowy-Targ, Andrychów, Rabka, Myślenice, Nowy-Sącz, Wolbrom, Kraków, Niepołomice, Maków-Podhalański, Krynica, Olkusz, Bochnia, Czuchów, Wadowice, Chrzanów

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013