REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH CHEŁM


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Regeneracja kół dwumasowych Chełm

Gdy zaobserwujemy symptomy zużycia dwumasy warto jest w pierwszej kolejności odwiedzić dobrego mechanika samochodowego i wykonać diagnostykę, gdyż może okazać się, że regeneracja koła dwumasowego Twojego samochodu wcale nie będzie konieczna. Wiąże się to z tym, że niektóre objawy mogące wskazywać na koło dwumasowe, tak na dobrą sprawę mogą mieć także inne źródło. Dobrym tego przykładem są poduszki metalowo-gumowe, których zadanie polega na amortyzacji drgań silnika i skrzyni biegów. Ich zużycie i wyeksploatowanie może dawać podobne objawy do o tych, które obserwujemy podczas pracy wyeksploatowanego lub uszkodzonego koła dwumasowego.

Jeżeli Twój samochód ma przebieg zbliżony do około 200 000 kilometrów oraz zaobserwujesz objawy wskazujące na zużycie dwumasy w postaci drżenia karoserii, to oczywiście z pewnym prawdopodobieństwem może wskazywać to na usterkę dwumasy, nie jest to jednak przesądzone całkowicie. Z tego właśnie powodu właściwa diagnostyka u dobrego mechanika samochodowego jest bardzo ważna.
  • regeneracja koła dwumasowego Chełm

Puławy, Szczebrzeszyn, Biała-Podlaska, Hrubieszów, Kazimierz-Dolny, Łęczna, Piaski, Łuków, Chełm, Tomaszów-Lubelski, Zamość, Ryki, Biłgoraj, Włodawa, Lubartów, Dęblin, Świdnik, Kraśnik, Nałęczów, Terespol, Międzyrzec-Podlaski, Krasnystaw, Radzyń-Podlaski, Bełżyce, Lublin, Kurów, Janów-Lubelski

W toku naszej wieloletniej działalności zaprosiliśmy do współpracy liczne warsztaty samochodowe zlokalizowane na terenie całego kraju, w których można wykonać wspomnianą diagnostykę oraz zlecić demontaż i montaż koła dwumasowego w przypadku, gdyby okazało się, że jego regeneracja jest jednak konieczna. Warto jest także pamiętać o innych elementach tworzących układ sprzęgła w postaci tarczy, docisku oraz wysprzęglika.

Jedynie poprawna i właściwa kondycja tych wszystkich elementów jest gwarancją poprawnej pracy układu sprzęgła i właściwego przenoszenia momentu obrotowego z jednostki napędowej na skrzynię biegów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z naszymi czynnościami regeneracyjnymi lub chęcią skorzystania z naszych usług zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami pod podanym na stronie numerem telefonu.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013