REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH SZAMOTUŁY


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych SzamotułySzybkie wykonanie usługi, którą jest regeneracja koła dwumasowego to jeden z kluczowych czynników, na który zwracają uwagę odbiorcy naszych usług. Szczególnie w odniesieniu pojazdów wykorzystywanych na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej oczekiwanie takie jest istotne.

Każdy przestój samochodu znajduje swoje negatywne odbicie w możliwości zarobkowania przez posiadacza samochodu i dlatego właśnie naszym kontrahentom oferujemy różne możliwości uporania się z problemem niesprawnego sprzęgła w ich samochodzie. W niektórych sytuacjach jesteśmy w stanie wysłać do naszego kontrahenta zregenerowane koło dwumasowe na tak zwaną wymianę.

Dzięki temu samochód u mechanika spędza jedynie kilka godzin, czyli czas potrzebny na zdemontowanie uszkodzonej dwumasy i zamontowanie tej, którą my przyślemy. Z rozwiązania takiego korzysta wiele firm współpracujących z naszym zakładem.
  • regeneracja koła dwumasowego Szamotuły
Dzięki temu samochód z ruchu jest wyłączony na bardzo krótki okres czasu i praktycznie właściciel pojazdu nie odczuwa jakichkolwiek niedogodności związanych z koniecznością wymiany dwumasy. Oczywiście nie w każdym przypadku opcja taka jest możliwa do zrealizowania. Z tej właśnie przyczyny, gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

będzie konieczna najlepiej będzie skontaktować się z nami w celu poznania możliwości i ewentualnej dostępności takiego właśnie rozwiązania.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013