REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KRAKÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych KrakówGdy koło dwumasowe odzywa się, najwyższy czas zająć się tym problemem. Jakie mamy opcje:
- wymiana koła dwumasowego na nowe markowe koło dwumasowe;
- wymiana koła dwumasowego na nowe koło „no name” (tzw. zamiennik);
- wymiana koła dwumasowego na koło używane;
-

regeneracja koła dwumasowego

.

Bezkompromisowym rozwiązaniem będzie na pewno kupno nowego, markowego koła dwumasowego. Logo znanego producenta powinno zapewnić nam zadowalającą jakość produktu i komfort transakcji wynikający z realnego zobowiązania gwarancyjnego. Rozwiązanie jest bezkompromisowe zaś kosztem tej linii postępowania jest wysoka cena.

Zamiennik będzie kusił atrakcyjną ceną, lecz niewiadomą będzie jakość tego produktu wynikająca z zazwyczaj gorszych jakościowo podzespołów koła (głównie sprężyn).

Wersja „używka” to zdecydowanie rozwiązanie dla odważnych i bogatych.

Może wobec tego warto zainteresować się regeneracją? Regeneracja koła dwumasowego jest możliwa w zdecydowanej większości pojawiających się przypadków. Porządnie przeprowadzona regeneracja to nic innego, jak pełna, kompletna rekonstrukcja koła dwumasowego. Do takiej odbudowy dwumasy jako bazę wykorzystuje się to, co trwałe i niemalże niezniszczalne, czyli obie masy będące podstawą, bazą koła dwumasowego.
  • regeneracja koła dwumasowego Kraków
Porządną regenerację można porównać do procesu produkcji koła dwumasowego, a jej skutkiem jest produkt w niczym nie ustępujący nowym kołom dwumasowym. W tym procesie wymienia się wszystkie podzespoły koła, tj. sprężyny, amortyzatory, ślizgi, odboje, łożyska, smar. Końcowym etapem procesu jest szlif powierzchni ciernej koła dwumasowego i staranne wyważenie.

Jeżeli do tak przeprowadzonej regeneracji używa się jakościowo dobrych podzespołów, pochodzących od solidnych dostawców, to efekt jest porównywalny z markowymi produktami natomiast cena takiej usługi jest kilkakrotnie niższa od ceny nowego markowego koła dwumasowego. Jeżeli do tych walorów technicznych i ekonomicznych profesjonalnej regeneracji dodamy solidną gwarancję to wybór takiego rozwiązania nasuwa się sam.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013