REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KRAKÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych KrakówGdy

koło dwumasowe

odzywa się, najwyższy czas zająć się tym problemem. Jakie mamy opcje:
- wymiana koła dwumasowego na nowe markowe koło dwumasowe;
- wymiana koła dwumasowego na nowe koło „no name” (tzw. zamiennik);
- wymiana koła dwumasowego na koło używane;
-

regeneracja koła dwumasowego.Bezkompromisowym rozwiązaniem będzie na pewno kupno nowego, markowego koła dwumasowego. Logo znanego producenta powinno zapewnić nam zadowalającą jakość produktu i komfort transakcji wynikający z realnego zobowiązania gwarancyjnego. Rozwiązanie jest bezkompromisowe zaś kosztem tej linii postępowania jest wysoka cena.

Zamiennik będzie kusił atrakcyjną ceną, lecz niewiadomą będzie jakość tego produktu wynikająca z zazwyczaj gorszych jakościowo podzespołów koła (głównie sprężyn).

Wersja „używka” to zdecydowanie rozwiązanie dla odważnych i bogatych.

Może wobec tego warto zainteresować się regeneracją?

Regeneracja koła dwumasowego

jest możliwa w zdecydowanej większości pojawiających się przypadków. Porządnie przeprowadzona regeneracja to nic innego, jak pełna, kompletna rekonstrukcja koła dwumasowego. Do takiej odbudowy dwumasy jako bazę wykorzystuje się to, co trwałe i niemalże niezniszczalne, czyli obie masy będące podstawą, bazą koła dwumasowego.
  • regeneracja koła dwumasowego Kraków
Porządną

regenerację

można porównać do procesu produkcji

koła dwumasowego

, a jej skutkiem jest produkt w niczym nie ustępujący nowym kołom dwumasowym. W tym procesie wymienia się wszystkie podzespoły koła, tj. sprężyny, amortyzatory, ślizgi, odboje, łożyska, smar. Końcowym etapem procesu jest szlif powierzchni ciernej koła dwumasowego i staranne wyważenie.

Jeżeli do tak przeprowadzonej regeneracji używa się jakościowo dobrych podzespołów, pochodzących od solidnych dostawców, to efekt jest porównywalny z markowymi produktami natomiast cena takiej usługi jest kilkakrotnie niższa od ceny nowego markowego koła dwumasowego. Jeżeli do tych walorów technicznych i ekonomicznych profesjonalnej regeneracji dodamy solidną gwarancję to wybór takiego rozwiązania nasuwa się sam.

Kraków Nowy Sącz Nowy Targ Tarnów Olkusz Chrzanów Wolbrom Miechów Proszowice Bochnia Niepołomice Dobczyce Myślenice Wadowice Oświęcim Andrychów Kęty Maków Podhalański Sucha Beskidzka Kalwaria Zebrzydowska Brzesko Dąbrowa Tarnowska Tuchów Czuchów Krynica Stary Sącz Limanowa Zakopane Rabka Mszana Dolna

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013