REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH OSTRÓW WIELKOPOLSKI


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych Ostrów WielkopolskiChociaż przeciętny przebieg, przy którym regeneracja koła dwumasowego powinna zostać wykonana wynosi około 200 000 km, to jednak w zależności od stylu jazdy kierowcy i sposobu użytkowania auta wartość ta może być zróżnicowana. Wspomniany styl jazdy kierowcy, gdy będzie zbyt agresywny spowoduje skrócenie żywotności dwumasy i podzespół ten będzie wymagał interwencji specjalistów już znacznie wcześniej.

Gwałtowne ruszanie z miejsca i szybkie puszczanie sprzęgła oraz przeciążenie samochodu w postaci przewożenia zbyt dużego ładunku to podstawowe czynniki skracające żywotność koła dwumasowego. Podzespoły te są montowane w samochodach mających silnik przede wszystkim diesla, niemniej jednak w samochodach benzynowych również możemy spotkać dwumasę, o czym nie wszyscy kierowcy wiedzą i mają tego świadomość.
  • regeneracja koła dwumasowego Ostrów Wielkopolski
Jeżeli zależy nam na długiej żywotności dwumasy powinniśmy pamiętać o płynnej zmianie biegów, delikatnym ruszaniu oraz pamiętaniu, aby nie przewozić zbyt ciężkiego ładunku autem i nie ciągnąć zbyt ciężkiej przyczepy, o ile taka konieczność zaistnieje. Dbałość o samochód przyczynia się do zwiększenia żywotności nie tylko elementów układu sprzęgła, ale i każdego innego ważnego podzespołu. Gdy wykonasz stosowną diagnostykę i

regeneracja koła dwumasowego

będzie mogła rozwiązać problem zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013