REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Tychy


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych TychyKierowcy samochodów w momencie, gdy okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

w ich pojeździe będzie konieczna obawiają się najczęściej tego, że samochód będzie wyłączony z ruchu przez długi okres czasu. Szczególnie w odniesieniu do samochodów służbowych obawy te są całkowicie uzasadnione. W przypadku jednak naszego zakładu możemy Państwa zapewnić, że usługę tę możemy zorganizować w ten sposób, że samochód u mechanika spędzić tylko i wyłącznie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia, w którym przyjedzie do warsztatu, wyjedzie ze zregenerowanym i w pełni sprawnym układem sprzęgła.

Naszych klientów za każdym razem traktujemy w sposób indywidualny, gdyż mamy świadomość tego, że każda sytuacja może być inna. Z tej właśnie przyczyny możemy zaoferować szereg rozmaitych wariantów rozwiązania problemu w przypadku, gdy regeneracja koła dwumasowego rzeczywiście będzie niezbędna do wykonania.
  • wieniec rozrusznika na kole dwumasowym
Aby poznać możliwości skorzystania z naszych usług zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą Państwu szeregu dalszych informacji i podpowiedzą, jakie działania podjąć, gdy dwumasa w Państwa aucie rzeczywiście będzie wymagała uwagi specjalistów. W każdym przypadku

regeneracja koła dwumasowego

kończy się uzyskaniem podzespołu o parametrach technicznych i walorach użytkowych dokładnie takich samych, jakie ma dwumasa fabrycznie nowa.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013