REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH WOLBROM


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych WolbromOferowana w naszym zakładzie centralnym regeneracja koła dwumasowego to seria procesów technologicznych pozwalających na to, aby Państwa podzespół odzyskał swoje pełne walory użytkowe. Dzięki naszej wysokiej jakości pracy, stosowaniu specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz wysokiej jakości komponentów gwarancja, której Państwu udzielamy standardowo obejmuje rok czasu, a w przypadku niektórych modeli może być wydłużona nawet do pełnych dwóch lat bez limitu przejechanych kilometrów. Pamiętać również należy o tym, że w układzie sprzęgła oprócz dwumasy znajdziemy także tarczę sprzęgła, docisk oraz wysprzęglik. Te elementy również poddajemy regeneracji w naszym zakładzie centralnym.
  • regeneracja koła dwumasowego Wolbrom
Warto jest pamiętać o tym, że tylko i wyłącznie dobra kondycja tych wszystkich części będzie gwarancją prawidłowej pracy całego układu. Nie ma zatem sensu po zdemontowaniu skrzyni biegów wysyłać do regeneracji samej dwumasy w sytuacji, gdy ewidentnie można zaobserwować oznaki zużycia także docisku i tarczy lub wysprzęglika. W takim przypadku warto jest wziąć pod uwagę również zregenerowanie tych dodatkowych elementów lub wymianę ich na części fabrycznie nowe.

Gdy zamontujemy zregenerowaną dwumasę lub dwumasę fabrycznie nową i założymy zużyty docisk, tarczę i wyeksploatowany wysprzęglik, to z całą pewnością moment obrotowy przenoszony z silnika na skrzynię biegów nie będzie miał właściwych parametrów, a samochód nie będzie przyspieszał w sposób prawidłowy. Może się dodatkowo okazać, że wkrótce któryś z tych starych elementów odmówi posłuszeństwa i konieczne będzie ponowne zdemontowanie skrzyni biegów i wymiana tego właśnie podzespołu.
Z tego właśnie względu, gdy regeneracja koła dwumasowego jest konieczna warto jest zwrócić także uwagę na wspomniane przez nas dodatkowe elementy układu sprzęgła. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości odnośnie ich kondycji technicznej, to można je razem ze swoją dwumasą również dostarczyć do naszego zakładu. Nasi specjaliści dokonaj pomiarów i sprawdzą wszystkie komponenty, a Państwo podejmiecie ostateczną decyzję odnośnie ich regeneracji lub pozostawienia w takim stanie, w jakim się aktualnie znajdują.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w podanym na stronie numerem telefonu.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013