REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KOSZALIN


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych KoszalinPotocznie określane strzelanie sprzęgłem to jeden z głównych powodów, dla których

regeneracja koła dwumasowego

lub wymiana tego podzespołu jest konieczna. Owo strzelanie, to nic innego jak bardzo gwałtowne puszczanie sprzęgła, zarówno podczas ruszania, jak i podczas jazdy w chwili zmiany kolejnych przełożeń. Trzeba pamiętać o tym, że układ sprzęgła przenosi w obydwu tych przypadkach bardzo wysokie obciążenia i gwałtowne puszczenie sprzęgła znacząco skraca żywotność elementów tworzących ten właśnie układ. Przeciętna żywotność koła dwumasowego jest zbliżona do około 200 000 kilometrów, niemniej jednak na skutek niewłaściwego operowanie sprzęgłem przez samego kierowcę wartość tego przebiegu może znacząco obniżyć się. Do naszego zakładu niejednokrotnie trafiały już koła dwumasowe z przebiegiem poniżej 100 000 km, a będące w stanie takim, jak by ich przebieg był, co najmniej trzy razy większy.
  • regeneracja koła dwumasowego Koszalin
Z drugiej jednak strony kierowcy dbający o swój samochód i jeżdżący, jak to się mówi normalnie, mogą liczyć na to, że ich dwumasa śmiało wytrzymać powinna ponad 250 000 kilometrów. Każdy kierowca sam decyduje o stylu swojej jazdy, niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że samochody, którymi jeździmy, na co dzień to nie auta sportowe i ich wytrzymałość i żywotność poszczególnych komponentów jest nieco niższa, niż w autach rajdowych. Wielu, szczególnie nieopierzonych kierowców uważających się za doskonałych mistrzów kierownicy zapomina o tym i w swoich autach bardzo szybko przyczyniają się do uszkodzenia układu sprzęgła. Jeżeli wykonasz stosowną diagnostykę i okaże się, że regeneracja koła dwumasowego będzie konieczna możemy zaproponować wykonanie tej usługi w sposób profesjonalny i zgodny ze sztuką.

Kalisz-Pomorski Czaplinek Koszalin Stargard Szczecin Nowogard Wolin Polanów Pyrzyce Myślibórz Chojna Chociwel Węgorzyno Kołobrzeg Międzyzdroje Darłowo Choszczno Gryfice Cedynia Bobolice Sławno Białogard Świdwin Świnoujście Trzebiatów Mirosławiec Kamień-Pomorski Szczecinek Goleniów Łobez Barwice Wałcz Płoty Drawsko-Pomorskie Barlinek Karlino Police Recz Tuczno Połczyn-Zdrój

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013