REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH TCZEW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych TczewRealizowana w naszym zakładzie centralnym

regeneracja koła dwumasowego

to szereg czynności mających na celu przywrócenie dwumasie jej pierwotnych walorów użytkowych i pełnej sprawności technicznej. Gdy otrzymasz regenerowane w naszym zakładzie centralnym koło dwumasowe nie będziesz w stanie odróżnić go od fabrycznie nowej dwumasy. Podczas naszych zabiegów dokonujemy kompleksowej wymiany wszystkich elementów znajdujących się wewnątrz koła. Dzięki temu jesteśmy całkowicie pewni, że żywotność takiego podzespołu będzie dokładnie taka sama, jak żywotność dwumasy fabrycznie nowej.

W związku z tym oferowana przez nas usługa jest bardzo atrakcyjną alternatywą dla każdego posiadacza samochodu w przypadku, gdy pojawi się konieczność wymiany lub zregenerowania zużytej i wyeksploatowanej dwumasy. Trzeba pamiętać także o tym, że w układzie sprzęgła oprócz tego elementu występuje również tarcza, docisk oraz wysprzęglik. W naszym zakładzie również i te elementy możemy podać regeneracji. Jest to istotny o tyle, że prawidłowa praca układu sprzęgła wiąże się z tym, że każdy z elementów układ ten tworzących powinien być w dobrej kondycji technicznej. Jeżeli masz wątpliwości, co do stanu poszczególnych elementów tworzących układ sprzęgła możesz dostarczyć je do nas wraz ze swoją dwumasa, a nasi specjaliści dokonają oceny i pomiaru tychże elementów, a Ty podejmiesz ostateczną decyzję, czy je także należy podać regeneracji, czy też zamontować w samochodzie w takim stanie, w jakim się obecnie znajdują.a
  • regeneracja koła dwumasowego Tczew
Jeżeli masz wątpliwości, czy

regeneracja koła dwumasowego

Twojego samochodu powinna zostać wykonana, to najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u zaprzyjaźnionego mechanika samochodowego i zlecenie wykonania diagnostyki sprzęgła. Jeżeli nie masz zaufanego mechanika, to możesz skontaktować się z nami, a my wskażemy Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich zlokalizowanych w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

Dzięki temu wszystkie czynności będzie można zrealizować w sposób łatwy i dla Ciebie wygodny. W przypadku chęci uzyskania większej ilości informacji w omawianym zakresie zachęcamy do wybrania numeru telefonu podanego na stronie i kontaktu z naszymi specjalistami.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013