REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH BIAŁOGARD


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych BiałogardRóżne czynniki występujące zarówno pojedynczo, jak i w różnej kombinacji powodują, że regeneracja koła dwumasowego lub wymiana tej części na nową będzie konieczna. Jednym z takich właśnie powodów jest przebieg auta. Na ogół przy 200 tysiącach km koło dwumasowe jest wyeksploatowane i niezbędna jest jego regeneracja lub wymiana.

Trzeba pamiętać o tym, że każdy podzespół pracujący w sposób mechaniczny ulega procesowi naturalnego zużycia. Dotyczy to wielu kluczowych z punktu widzenia sprawności auta komponentów i układ sprzęgła nie stanowi w tym zakresie żadnego wyjątku. Do wartości wspomnianych 200 000 km należy podchodzić w sposób rozważny, gdyż w dużej mierze styl jazdy kierowcy przekłada się na żywotność nie tylko sprzęgła, ale również innych elementów, takich jak chociażby turbosprężarki, układy kierownicze, zawieszenie, czy inne.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
Jeżeli Twój samochód ma przebieg zbliżony do 200 000 km i obserwujesz objawy w postaci drgania nadwozia samochodu w momencie jego pracy na wolnych obrotach lub słyszysz charakterystyczne stuki podczas włączania lub gaszenia silnika, to niestety istnieje pewne ryzyko tego, że

regeneracja koła dwumasowego

w takim przypadku będzie konieczna. Oczywiście najpierw należy to sprawdzić w warsztacie, a gdy okaże się, że mechanik obawy te potwierdzi możemy zaproponować korzystanie z naszych profesjonalnych usług w tym właśnie zakresie.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013