REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH BIAŁYSTOK


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych BiałystokNasi klienci, chcący zdecydować się na naszą usługę, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

dość często pytają, czy cena naprawy zależy od zakresu regeneracji. Wszystkim zainteresowanym wyjaśniamy, że cena za doprowadzenie dwumasy do stanu całkowitej sprawności i pełnej użyteczności jest zawsze stała. Wynika to z tego, że w przypadku każdego koła dwumasowego zakres regeneracji jest zawsze ten sam.

Za każdym razem wymianie podlegają wszystkie elementy znajdujące się wewnątrz koła – nie zastanawiamy się, czy poszczególne części są mniej lub więcej  wyeksploatowane, my za każdym razem zastępujemy je nowymi, dokładnie od tych samych producentów, którzy zaopatrują producentów kół dwumasowych.
  • regeneracja koła dwumasowego Białystok
Z przedstawionego powyżej powodu

regeneracja dwumasy

kosztuje za każdym razem dokładnie tyle samo. Warto zaznaczyć, że nasze usługi są objęte gwarancją bez limitu kilometrów, dlatego właśnie musimy mieć pewność, że dwumasa jest całkowicie sprawna, i że po krótkim czasie od jej serwisowania nie będzie konieczności czynić tego powtórnie.

Siemiatycze Białystok Zambrów Łomża Bielsk-Podlaski Brańsk Grajewo Sejny Hajnówka Szczuczyn Wysokie-Mazowieckie Sokółka Suwałki Dąbrowa-Białostocka Kolno Augustów

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013