REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH TARNÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych TarnówDwumasa stanowi element układu przeniesienia napędu i jest zamontowana pomiędzy silnikiem, a skrzynią biegów.

Regeneracja koła dwumasowego

, którą możemy zaoferować oznacza to, że element ten odzyska swoje nominalne wymiary oraz pełnych walory użytkowe i sprawność techniczną. Jedna część koła dwumasowego jest przykręcona za pomocą śrub do wału korbowego, druga natomiast część styka się bezpośrednio z tarczą sprzęgła.

Dwie masy tworzące koło są wzajemnie wobec siebie ułożyskowane i mają możliwość obrotu o pewien określony kąt. Serce koła dwumasowego stanowią specjalnie wyprofilowane sprężyny, których zadaniem jest tłumienie drgań skrętnych powstających podczas pracy silnika w dolnym zakresie obrotów.

Z tego właśnie względu symptomy zużycia koła dwumasowego nie występują podczas pracy silnika na obrotach wyższych, a jedynie podczas postoju auta z włączonym silnikiem, włączania i gaszenia silnika i jego pracy na wolnych obrotach. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy regeneracja koła dwumasowego w Twoim aucie powinna zostać wykonana, to proponujemy kontakt z nami i wizytę we wskazanym przez nas warsztacie, który dokona diagnostyki i oceny układu przeniesienia napędu w Twoim aucie.
  • regeneracja koła dwumasowego Tarnów
Jeżeli zamieszkujesz

Tarnów i regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie powinna zostać wykonana już teraz lub wkrótce, to w pierwszej kolejności proponujemy upewnić się, czy rzeczywiście zabieg ten jest konieczny. W tym celu warto jest odwiedzić lokalnego mechanika samochodowego i wykonać diagnostykę tego podzespołu właśnie tam. Jeżeli nie wiesz, dokąd udać się ze swoim problemem, skontaktuj się z nami, a my wskażemy Ci rzetelny i godny zaufania warsztat zlokalizowany w Tarnowie lub jego bliskiej okolicy. Mapa umieszczona tuż obok przedstawia drogę dzielącą Tarnów i Kraków, w którym to jest zlokalizowana współpracująca z nami firma kurierska. Wspominamy o tym, ponieważ w niektórych przypadkach, jeśli zależy nam na czasie, możemy sami dostarczyć kurierowi zapakowane koło dwumasowe do regeneracji. Można także zamówić usługi przewozowe i to kurier przyjedzie pod dowolnie wskazaną lokalizację i dwumasę odbierze. Istnieje także możliwość samodzielnej wizyty w naszym zakładzie i osobiste przywiezienie koła dwumasowego do naszego zakładu. Przed wyborem ostatecznego wariantu, proponujemy skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy pomogą wybrać najdogodniejsze dla Państwa rozwiązanie.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013