REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH PIŁA


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych PiłaSkutki odkładania naprawy, gdy okaże się, że regeneracja koła dwumasowego stanowi konieczność mogą być bardzo nieprzyjemne z finansowego punktu widzenia dla kierowcy. Podstawowe ryzyko wiąże się z unieruchomieniem samochodu na skutek pojawienia się dalszych uszkodzeń wykraczających już poza dwumasę. Najbardziej narażona jest skrzynia biegów, dla której komponent ten stanowi pewnego rodzaju zabezpieczenie przed nadmiernie gwałtownym pojawieniem się momentu obrotowego.

W przypadku niesprawności dwumasy drgania skrętne i moment obrotowy mogą niekorzystnie wpływać na skrzynię biegów i w skrajnym przypadku doprowadzić do uszkodzenia. Zdarzały się także przypadki, że niesprawna dwumasa przyczyniała się do uszkodzenia wału korbowego silnika i tym samym wymiana lub remont generalny jednostki napędowej stanowiły konieczność.

Dlatego właśnie po stwierdzeniu konieczności wymiany lub regeneracji dwumasy czynność taką powinno się wykonać niezwłocznie. Inne ryzyko wiążące się z odwlekaniem naprawy to przede wszystkim konieczność transportu lub holowania auta, gdy to na skutek awarii sprzęgła całkowicie odmówi posłuszeństwa.
  • regeneracja koła dwumasowego Piła
Gdy zdarzy nam się to blisko miejsca zamieszkania, to ewentualny koszt nie będzie znaczny. Gdy jednak przydarzy nam się coś takiego podczas dłuższej podróży, to skutki mogą być o wiele bardziej odczuwalne dla kieszeni. Gdy po wykonaniu stosownej diagnostyki okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

może rozwiązać problem, to z całą pewnością można w tym zakresie liczyć na naszą fachowość i pełen profesjonalizm.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013