REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH GŁUBCZYCE


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych GłubczyceW naszym zakładzie centralnym realizujemy różnego rodzaju czynności naprawcze, a

regeneracja kół dwumasowych

stanowi bardzo powszechną usługę. Z punktu widzenia budowy dwumasy istnieje kilka kluczowych elementów wpływających na sprawność tego podzespołu.

Bardzo istotnym z nich są specjalnie wyprofilowane sprężyny łukowe zamontowane we wnętrzu dwumasy. Ich zadanie sprowadza się przede wszystkim do tłumienia drgań skrętnych generowanych przez jednostkę napędową w momencie pracy na wolnych obrotach. Sprężyny te muszą mieć odpowiednią wytrzymałość i kształt dopasowany do średnicy koła dwumasowego. Sprężyny pracują w specjalnym smażę wysokotemperaturowym, dzięki czemu możliwa jest wysoka żywotność tego elementu.

Z biegiem jednak czasu i przejechanymi kilometrami sprężyny łukowe ulegają naturalnemu procesowi zużycia, co zresztą dotyczy każdego podzespołu pracującego w samochodzie w sposób mechaniczny. Na ogół przy przebiegu zbliżonym do 200 000 km kierowca może dostrzec pierwsze objawy niesprawności koła dwumasowego. Może objawiać się to drganiami nadwozia podczas pracy silnika na wolnych obrotach, a także metalicznymi odgłosami pojawiającymi się w momencie włączenia i gaszenia silnika.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
To najbardziej popularny objawy zużycia dwumasy, a oprócz nich występują również inne nieco mniej zauważalne symptomy. W sytuacji zauważenia dowolnego z tych objawów lub ich kombinacji konieczna będzie wizyta w warsztacie samochodowym w celu wykonania diagnostyki. Gdy werdykt mechanika będzie wskazywał, że układ sprzęgła wymaga interwencji specjalistów, to z całą pewnością

regeneracja koła dwumasowego

i współpracujących z nim komponentów w postaci tarczy sprzęgła i docisku będą stanie rozwiązać problem z tymi elementami w sposób skuteczny i na bardzo długi okres czasu.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013