REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH RZESZÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych RzeszówPrzeglądając fora internetowe i słuchając rozmaitych opinii użytkowników samochodów oraz nawet samych mechaników na temat regeneracji kół dwumasowych dość często spotkać można się z wieloma sprzecznymi na ten temat opinii. Niestety znaczna część negatywnych wypowiedzi pochodzi od osób nie mających zielonego pojęcia o mechanice samochodowej, a większość z nich nie potrafiłaby nawet odróżnić układy przeniesienia napędu z kołem dwumasowym od klasycznego układu bez tegoż koła. Aby niektóre z tych wyssanych z palca bzdur wyjaśnić poniżej rozwiewamy dwa z najbardziej popularnych mitów.

- Kół dwumasowych nie regeneruje się.
- Hmmm… Robimy to od wielu lat, mamy bardzo duże grono Klientów flotowych, autoryzowanych serwisów samochodowych i mniejszych warsztatów, którzy to Klienci regularnie przesyłają nam dwumasy do regeneracji, współpraca ta ciągle się rozwija, nasi Klienci są zadowoleni…. więc może dwumasy wbrew wygadywanym bzdurom jednak regeneruje się…? Inne podzespoły typu pompy wtryskowe, czy turbosprężarki są bardziej wyrafinowane technicznie, a jednak nikt nie podważa możliwości ich regeneracji. Dlaczego więc kół dwumasowych miałoby się nie regenerować?
  • regeneracja koła dwumasowego w Rzeszowie
- Koło dwumasowe po regeneracji starcza na bardzo krótko.
- Jeśli regeneruje się młotkiem i palnikiem, nie ma się doświadczenia i zielonego pojęcia o budowie dwumasy, to owszem takie koło po pseudo-naprawie rozsypie się natychmiast. Na szczęście my mamy doświadczony personel, specjalistyczny sprzęt oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu nasze koła osiągają nawet przebiegi dłuższe, niż fabrycznie nowe dwumasy.

Nowa-Dęba Sanok Mielec Przeworsk Dębica Stalowa-Wola Strzyżów Łańcut Ropczyce Kolbuszowa Krosno Dynów Jarosław Leżajsk Nisko Jasło Przemyśl Nowa-Sarzyna Lubaczów Rzeszów Sokołów-Małopolski Brzozów Radymno Tarnobrzeg

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013