REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Żory


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych ŻoryPrzeprowadzona w sposób profesjonalny i zgodna z zasadami sztuki

regeneracja koła dwumasowego

skutkuje tym, że uzyskujemy podzespół całkowicie sprawny technicznie i posiadający pełne walory użytkowe. Dzięki naszym zabiegom koło dwumasowe po określonym przebiegu i kwalifikujące się do wymiany nie musi być zastąpione podzespołem fabrycznie nowym. Koło dwumasowe podczas regeneracji tak na dobrą sprawę jest poddawane całościowej rekonstrukcji, a oznacza to, że ze starej dwumasy pozostaje jedynie jej obudowa.

Wszystkie pozostałe elementy w środku koła dwumasowego są wymieniane na podzespoły fabrycznie nowe. Dzięki takiemu podejściu można oczekiwać, że dwumasa uzyska przebieg podobny do tego, jak dwumasa fabrycznie nowa. Oczywiście koszt takiego zabiegu jest znacznie niższy. Regeneracja koła dwumasowego jest w naszym zakładzie realizowana według różnych schematów postępowania. Nago ogół kierowcy obawiają się, że w przypadku konieczności wykonania tego zabiegu samochód będzie wyłączony z ruchu na długi okres czasu.
  • regeneracja koła dwumasowego Żory
Otóż nie w każdym przypadku tak musi być, gdyż każdemu z naszych Klientów oferujemy różne warianty zrealizowania czynności regeneracyjnych. W zależności od danego i konkretnego przypadku możemy zaproponować nawet takie rozwiązanie, że samochód spędzi u mechanika jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia wyjedzie z warsztatu z w pełni sprawnym układem sprzęgła. Kluczowym elementem przed wykonaniem czynności naprawczych jest właściwa diagnostyka i odpowiedź na pytanie, czy

regeneracja koła dwumasowego

jest rzeczywiście konieczna, czy też może to inny podzespół powoduje objawy podobne do wyeksploatowanej i zużytej dwumasy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w tej właśnie kwestii zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013