REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH OLKUSZ


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych OlkuszNasz zakład centralny odwiedza szerokie grono Klientów z różnego rodzaju problemami w swoich samochodach.

Regeneracja koła dwumasowego

jest szeregiem procesów technologicznych zmierzających do przywrócenia dwumasie jej pełnych walorów użytkowych. To, w jaki sposób jeździmy wpływa w dużej mierze na żywotność koła dwumasowego.

W czasie naszej praktyki spotkaliśmy się ze skrajnymi przypadkami, zarówno szybkiego wyeksploatowania koła dwumasowego, jak i również jego żywotności przekraczającej najczęściej występujące przebiegi. Agresywny styl jazdy, poruszanie się często w korkach i przeciążanie samochodu wpływają negatywnie na kondycję i trwałość nie tylko koła dwumasowego, ale również tarczy i docisku sprzęgła. Z reguły pokonywanie w większości dystansów w tak zwanej trasie powoduje, że większość podzespołów jest dużo mniej narażonych na przyśpieszone zużycie.

Do naszego warsztatu trafiały nawet samochody, w których koło dwumasowe dopiero po przebiegu około 300 tysięcy kilometrów kwalifikowało się do diagnostyki przez specjalistów. Z drugiej zaś strony mieliśmy przypadki, że regeneracja koła dwumasowego była wymagana w samochodzie o przebiegu niewiele przekraczającym 100 tysięcy kilometrów.
  • regeneracja koła dwumasowego Olkusz
Jeżeli zamieszkujesz

Olkusz i regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest niezbędna, to w kwestii dostarczenia do naszego zakładu centralnego swoich podzespołów można wybrać różne warianty. Najlepszym i najłatwiejszym rozwiązaniem będzie o skontaktowanie się z naszymi specjalistami, którzy w zależności od konkretnego przypadku pomogą i doradzą, w jaki sposób dwumasę do nas dostarczyć. Jednym z rozwiązań jest samodzielna wizyta w punkcie przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej, który jest zlokalizowany w Krakowie. Mapa umieszczona tuż obok przedstawia kolorem niebieskim drogę dzielącą Olkusz i Kraków. Firma kurierska ma swoją lokalizację również w Katowicach, ale przypuszczamy, że mieszkańcy Olkusza woleliby w razie takiej konieczności odwiedzić Kraków, niż jechać do Katowic, a przemawiać za tym może prostszy dojazd i lepsza droga. Oczywiście można także zamówić kuriera, który po prawidłowo zapakowaną dwumasę przyjedzie i odbierze ją od Państwa. Inna możliwość to samodzielne wizyta w naszym zakładzie centralnym, niemniej jednak z uwagi na czas, który trzeba poświęcić na przyjazd do naszego zakładu, lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług kurierskich.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013