REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH AUGUSTÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych AugustówNasze warsztaty partnerskie zlokalizowane na terenie całego kraju to duże ułatwienie dla wszystkich tych, dla których regeneracja koła dwumasowego może stanowić rozwiązanie problemu z układem sprzęgła. Warsztaty teraz są zlokalizowane praktycznie w każdej większej miejscowości, co oznacza, że nie będzie konieczności jeżdżenia gdzieś daleko i szukania właściwego specjalisty mogącego zdiagnozować dwumasę, a w razie takiej konieczności dokonać jej demontażu na potrzeby czynności regeneracyjnych.

W naszych warsztatach partnerskich można nie tylko zająć się układem sprzęgła, ale również wykonać szereg innych czynności związanych z bieżącą obsługą i eksploatacją samochodu. Najczęściej będzie również można powierzyć realizację innych, nieco poważniejszych napraw związanych z samochodem.

Oferowana przez nas regeneracja kół dwumasowych polega na kompleksowej wymianie wszystkich elementów znajdujących się we wnętrzu dwumasy i zastąpieniu ich częściami fabrycznie nowymi. Istotnym elementem, który wpływa na nasz profesjonalizm i fachowość jest przede wszystkim stosowanie specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz fakt, że wszystkie prace serwisowe wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.
  • regeneracja koła dwumasowego Augustów
Dzięki takiemu podejściu naszymi klientami są nie tylko odbiorcy indywidualni, ale również liczne warsztaty samochodowe oraz serwisy autoryzowane, które w toku wieloletniej działalności zaufały nam w zakresie regeneracji nie tylko kół dwumasowych, ale również szeregu innych komponentów, które codziennie w dużej ilości trafiają do naszego zakładu w celu ich naprawy. Gdy wykonasz szczegółową diagnostykę i okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

może rozwiązać problem ze sprzęgłem auta, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu poznania w dalszych szczegółów oferty.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013