REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KOŁOBRZEG


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych KołobrzegZaobserwowanie przez kierowcę nienaturalnych wibracji nadwozia pojazdu podczas pracy silnika na wolnych obrotach może stanowić jeden z powodów, dla których regeneracja koła dwumasowego powinna zostać wykonana. Oprócz tego trzeba także zwrócić uwagę, czy w momencie gaszenia lub włączania silnika nie pojawiają się niepokojące metaliczne stuki dochodzące z okolicy silnika i skrzyni biegów.

Gdy okaże się, że obydwa z wymienionych symptomów zaobserwujemy w naszym samochodzie, to istnieje wysokie ryzyko tego, że regeneracja dwumasy rzeczywiście będzie niezbędna, gdyż to właśnie ten podzespół najprawdopodobniej jest odpowiedzialny za obydwa te negatywne zjawiska. Jest to jednak jedynie wstępna diagnoza, a po dokładną odpowiedź na pytanie, co tak właściwie powoduje te objawy należy udać się do warsztatu samochodowego. Jeżeli serwisujesz swoje auto u zaufanego mechanika, to właśnie u niego możesz wykonać diagnostykę i kontrolę tych objawów.
  • powierzchnia cierna w kole dwumasowym
Jeżeli jednak nie masz takiego warsztatu jesteśmy w stanie pomóc w tym zakresie, gdyż na terenie praktycznie całego kraju współpracujemy z bardzo dużą ilością warsztatów partnerskich realizujących na nasze zlecenie usługi nie tylko demontażu i montażu podzespołów na potrzeby wykonania naprawy, ale również warsztaty te wykonują pełną diagnostykę samochodu. Gdy będziesz już po wizycie w serwisie samochodowym i okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

będzie rzeczywiście konieczna zachęcamy do kontaktu z nami w celu poznania dalszych szczegółów oferty.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013