REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH WADOWICE


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych WadowicePrawidłowa praca układu sprzęgła i elementów przeniesienia napędu wymaga, aby każdy podzespół tworzących ten właśnie układ był w dobrej kondycji.

Regeneracja koła dwumasowego

i pozostałych elementów sprzęgła pozwoli odzyskać tym elementom pełne walory użytkowe i sprawność techniczną taką samą, jaką mają części nowe.

W większości przypadków regeneracja koła dwumasowego jest możliwe do wykonania, niemniej jednak warunkiem koniecznym jest to, aby obudowa dwumasy nie była uszkodzona. Ze starego koła do dalszej obróbki wykorzystujemy, bowiem tylko jego obudowę. Wszystkie elementy tworzące mechanizm tłumienia drgań zawsze są wymieniane na elementy fabrycznie nowe, dzięki czemu możemy udzielić gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.

Ostatecznym elementem regeneracji koła dwumasowego w naszym zakładzie jest jego prawidłowe wyważenie tak, aby podczas pracy dwumasa nie uległa uszkodzeniu i aby nie przyczyniła się także do zniszczenia innych sąsiadujących z nią elementów.
  • masa pierwotna w kole dwumasowym
Jeżeli zamieszkujesz

Wadowice i regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie powinna zostać wykonana, to w pierwszej kolejności należy oczywiście zlecić demontaż tego podzespołu. Można uczynić to w lokalnym warsztacie, a jeżeli nie wiesz, dokąd udać się ze swoim problemem, zadzwoń do naszego zakładu, a my wskażemy Ci rzetelnych i solidnych mechaników zlokalizowanych w okolicach Wadowic lub w tym mieście. Mapa, którą umieściliśmy tuż obok przedstawia drogę dzielącą Wadowice i Kraków, w którym jest zlokalizowana firma świadcząca na naszą rzecz usługi transportowe. Można swoją dwumasę do regeneracji dostarczyć do tego właśnie punktu lub zamówić kuriera, który po przesyłkę przyjedzie. Trzecia możliwość wiąże się z osobistym przyjazdem do naszej firmy i przywiezienie nam samodzielnie zdemontowanego koła dwumasowego. Wybór ostatecznego wariantu należy oczywiście do Państwa, niemniej jednak w zależności od konkretnego przypadku nasi konsultanci doradzą Państwu, który wariant najlepiej będzie wybrać.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013