REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH MALBORK


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych MalborkSprawny i niezawodny samochód wymaga tego, aby w określonych odstępach czasu wykonywać przy nim różnego rodzaju czynności naprawcze i eksploatacyjne.

Regeneracja koła dwumasowego

realizowana przez naszych specjalistów w naszym zakładzie centralnym jest przykładem naprawy, która powinna zostać wykonana, gdy samochód ma przebieg zbliżony do około 200 000 km. Ponieważ styl jazdy kierowcy i sposób operowania sprzęgłem wpływa na żywotność tego właśnie podzespołu, dlatego wspomniana granica 200 000 km ma charakter jedynie przybliżony.

Do naszego zakładu trafia dużo kół dwumasowych z samochodów najczęściej służbowych, gdzie przebieg ten jest znacznie niższy. Jednak w naszym zakładzie regenerujemy także koła dwumasowe demontowane z samochodów wykorzystywanych prywatnie, gdzie dystans wspomnianych 200 000 km został znacząco przekroczony. Biorąc pod uwagę styl jazdy kierowców w samochodach prywatnych i służbowych odpowiedź na wpływ stylu jazdy na żywotność koła dwumasowego wydaje się być oczywista. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje auto było sprawne technicznie przez długi okres czasu i abyś nie musiał zbyt często realizować poważniejszych czynności naprawczych warto jest wziąć pod uwagę to, w jaki sposób jeździ się swoim autem.
  • regeneracja koła dwumasowego Malbork

Regeneracja koła dwumasowego

wiąże się oczywiście z koniecznością zdemontowania tego podzespołu z samochodu. Aby to uczynić konieczne jest wykręcenie i zdjęcie skrzyni biegów, albowiem koło dwumasowe i układ sprzęgła są zamontowane pomiędzy skrzynią i blokiem silnika. Dwumasa jedną ze swoich płaszczyzn jest przykręcona do bloku, druga natomiast współpracuje z tarczą sprzęgła. Ponieważ zabieg demontażu skrzyni wymaga wizyty w warsztacie, dlatego najlepszym rozwiązaniem w przypadku chęci skorzystania z naszych usług będzie wizyta u swojego zaprzyjaźnionego mechanika lub skorzystanie z naszej rekomendacji naszych warsztatów partnerskich. Są one zlokalizowane na terenie każdego zakamarka naszego kraju i w warsztatach takich będzie można wykonać po pierwsze diagnostykę, a po drugie zlecić ewentualny demontaż i montaż koła dwumasowego na potrzeby jego zregenerowania. Nasi eksperci pod podanym na stronie numerem telefonu są do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą dalszych informacji w omawianym zakresie.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013