REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH MALBORK


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych MalborkSprawny i niezawodny samochód wymaga tego, aby w określonych odstępach czasu wykonywać przy nim różnego rodzaju czynności naprawcze i eksploatacyjne.

Regeneracja koła dwumasowego

realizowana przez naszych specjalistów w naszym zakładzie centralnym jest przykładem naprawy, która powinna zostać wykonana, gdy samochód ma przebieg zbliżony do około 200 000 km. Ponieważ styl jazdy kierowcy i sposób operowania sprzęgłem wpływa na żywotność tego właśnie podzespołu, dlatego wspomniana granica 200 000 km ma charakter jedynie przybliżony.

Do naszego zakładu trafia dużo kół dwumasowych z samochodów najczęściej służbowych, gdzie przebieg ten jest znacznie niższy. Jednak w naszym zakładzie regenerujemy także koła dwumasowe demontowane z samochodów wykorzystywanych prywatnie, gdzie dystans wspomnianych 200 000 km został znacząco przekroczony. Biorąc pod uwagę styl jazdy kierowców w samochodach prywatnych i służbowych odpowiedź na wpływ stylu jazdy na żywotność koła dwumasowego wydaje się być oczywista. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje auto było sprawne technicznie przez długi okres czasu i abyś nie musiał zbyt często realizować poważniejszych czynności naprawczych warto jest wziąć pod uwagę to, w jaki sposób jeździ się swoim autem.
  • regeneracja koła dwumasowego Malbork

Regeneracja koła dwumasowego

wiąże się oczywiście z koniecznością zdemontowania tego podzespołu z samochodu. Aby to uczynić konieczne jest wykręcenie i zdjęcie skrzyni biegów, albowiem koło dwumasowe i układ sprzęgła są zamontowane pomiędzy skrzynią i blokiem silnika. Dwumasa jedną ze swoich płaszczyzn jest przykręcona do bloku, druga natomiast współpracuje z tarczą sprzęgła. Ponieważ zabieg demontażu skrzyni wymaga wizyty w warsztacie, dlatego najlepszym rozwiązaniem w przypadku chęci skorzystania z naszych usług będzie wizyta u swojego zaprzyjaźnionego mechanika lub skorzystanie z naszej rekomendacji naszych warsztatów partnerskich. Są one zlokalizowane na terenie każdego zakamarka naszego kraju i w warsztatach takich będzie można wykonać po pierwsze diagnostykę, a po drugie zlecić ewentualny demontaż i montaż koła dwumasowego na potrzeby jego zregenerowania. Nasi eksperci pod podanym na stronie numerem telefonu są do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą dalszych informacji w omawianym zakresie.

Gdańsk Gdynia Słupsk Lębork Tczew Wejherowo Sopot Rumia Reda Nowy Dwór Gdański Malbork Sztum Pruszcz Gdański Kwidzyn Prabuty Dzierzgoń Skurcz Starogard Gdański Czarna Woda Czersk Chojnice Człuchów Kościerzyna Ustka Łeba Bytów Miastko

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013