REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH STARGARD


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych StargardNiestety bardzo często zdarza się tak, że kupując samochód jesteśmy narażeni na poniesienie wielu wydatków poza ceną jego zakupu. Regeneracja koła dwumasowego jest przykładem takiego właśnie kosztu. Przeciętna żywotność tego właśnie podzespołu to około 200 000 kilometrów. Bardzo często samochody oferowane na rynku wtórnym mają przebieg zbliżony do tej właśnie granicy.

Jeżeli mamy udokumentowano wymianę lub naprawę koła dwumasowego przed osiągnięciem przebiegu wspomnianych 200 000 kilometrów, to znaczy, że samochód mógł być eksploatowany w sposób intensywny, czego efektem było przyspieszone zużycie dwumasy. Jeżeli jednak komponent ten nie był jeszcze wymieniony, to istnieje wysokie ryzyko tego, że wkrótce konieczność taka nastąpi.

Auta oferowane na rynku wtórnym bardzo często przechodzą przez ręce kilku właścicieli i tak na dobrą sprawę nigdy nie wiemy, czy poprzedni użytkownicy auta dbali o swój pojazd w sposób właściwy. Istotne są tutaj także nawyki podczas jazdy i sposób eksploatacji samochodu.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
W przypadku układu sprzęgła istnieje grupa czynników wpływających negatywnie na żywotność poszczególnych komponentów tego układu. Jest to przede wszystkim gwałtowne ruszanie oraz przeciążenie auta. W sytuacji intensywnej eksploatacji samochodu z całą pewnością układ sprzęgła odczuje to znacznie bardziej, niż jakikolwiek inny podzespół w samochodzie.

Z tej właśnie przyczyny, gdy samochód ma przebieg zbliżony do około 200 000 kilometrów warto jest być czujnym w zakresie dwumasy, gdyż przeciętna żywotność tego właśnie podzespołu kształtuje się w granicach tej właśnie bariery. Gdy wykonasz stosowną diagnostykę lub z jakiegokolwiek powodu okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

stanowi konieczność możemy zaoferować profesjonalne wykonanie tej właśnie usługi.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013