REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Garwolin


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych GarwolinObjawy wskazujące na to, że

regeneracja koła dwumasowego

jest niezbędną czynnością do wykonania możemy zaobserwować podczas pracy jednostki napędowej w dolnym zakresie obrotów, a także w chwili włączania i gaszenia silnika. Cechą charakterystyczną drgań skrętnych, które mają być tłumione przez dwumasę jest to, że występują one tylko i wyłącznie, gdy silnik pracuje na wolnych obrotach oraz w ich dolnym zakresie.

Z tego właśnie względu dodanie gazu spowoduje, że podejrzane objawy w postaci metalicznych stuków w trakcie pracy silnika ustaną. Oczywiście wszelkie symptomy docierające do kierowcy i wskazujące na problemy z kołem dwumasowym mogą mieć także zupełnie inne źródło. Dlatego właśnie najrozsądniejsza rozwiązaniem w takim przypadku jest zawsze konsultacja z warsztatem samochodowym i wizyta u dobrego mechanika.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
Jeżeli serwisu takiego nie posiadasz, to możesz tutaj liczyć na nasze wsparcie. Zaproponujemy Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich w pobliżu miejsca zamieszkania. Gdy po wykonanej w diagnostyce okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

jest niezbędna, to u naszego mechanika będzie można także zdemontować i zamontować dwumasę dla celów związanych z regeneracją.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013