REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KONIN


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych KoninGdy po wykonaniu odpowiednich testów i diagnostyki okaże się, że regeneracja koła dwumasowego będzie w stanie rozwiązać problem z układem sprzęgła w naszym aucie, warto jest czynność tę wykonać bez zbędnej zwłoki. Wynika to przede wszystkim z tego, że koło dwumasowe może w którymś momencie całkowicie odmówić posłuszeństwa i dalsza jazda będzie niemożliwa. Gdy zdarzy nam się to blisko miejsca zamieszkania, to ewentualny koszt lawety nie będzie wielki.

Gdy jednak niesprawnym autem udamy się w dalszą podróż i wtedy przydarzy nam się unieruchomienie samochodu, to ewentualny koszt transportu naszego pojazdu w pobliże miejsca zamieszkania może już być znaczny. Oprócz unieruchomienia samochodu niesprawna dwumasa może przyczynić się do uszkodzenia skrzyni biegów. Podzespół ten będzie wówczas narażony na gwałtowne działanie momentu obrotowego silnika, co wpływa niekorzystnie na żywotność skrzyni.
  • regeneracja koła dwumasowego Konin
Z tych właśnie powodów różne objawy w postaci wibracji nadwozia lub metalicznych odgłosów z silnika i skrzyni biegów powinny skłonić kierowcę do odwiedzenia mechanika w celu  wykonania diagnostyki. Gdy po realizacji tej czynności okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

będzie konieczna zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem i korzystania z naszych usług.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013