REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Knurów


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych KnurówW naszym zakładzie realizujemy szereg czynności w zakresie przywracania podzespołów samochodowych do ich pierwotnych walorów użytkowych.

Regeneracja koła dwumasowego

, zwanego popularnie dwumasą jest tego dobrym przykładem. W układzie sprzęgła oprócz tego właśnie elementów występuje także tarcza sprzęgła oraz docisk i wysprzęglik. W naszym zakładzie również i te elementy możemy zregenerować. I jest to o tyle ważne, że prawidłowa praca układu sprzęgła wymaga, aby wszystkie te podzespoły były w dobrej kondycji.

Jeżeli zregeneruje my tylko koło dwumasowe lub nawet kupimy podzespół fabrycznie nowy i założymy starą tarczę, stary docisk i zużyty wysprzęglik, to nie spodziewajmy się tego, że moment obrotowy z jednostki napędowej na skrzynię biegów i w dalszej kolejności na koła będzie przenoszony w sposób prawidłowy. Ponieważ regeneracja koła dwumasowego wymaga demontażu skrzyni biegów w celu wyjęcie sprzęgła, dlatego warto jest podczas wykonywania tego właśnie demontażu zwrócić również uwagę na to, w jakiej kondycji jest tarcza, docisk oraz wysprzęglik. Jeżeli elementy te również sprawiają wrażenie wyeksploatowanych i masz w tym zakresie jakiekolwiek wątpliwości, to razem ze swoją dwumasą także i te dodatkowe elementy możesz dostarczyć do naszego zakładu centralnego.
  • powierzchnia cierna w kole dwumasowym
Nasi specjaliści wykonają pomiary i testy tych elementów i odpowiedzą na Twoje pytanie, czy

regeneracja koła dwumasowego

powinna być połączona również ze zregenerowaniem tarczy, docisku i wysprzęglika. Ostateczną decyzję odnośnie wykonania poszczególnych czynności naprawczych podejmuje zawsze kierowca, dlatego nie ma jakiekolwiek obawy, że zrobimy cokolwiek bez Twojej zgody i bez Twojej akceptacji. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013